Çözüldü HTC Desire 820N Tek Sim A51_UL Stock, Custom ve TWRP Backup Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
abi en son 6.1 idi ama ?
Sen konu başındaki android 6.0.1 yazılımını indir ve konudaki anlatıma göre yükleme yap. Ama bu işlerden anlıyor olmalısın yoksa cihaza zarar verebilirsin. O yüzden yapamam diyorsan en yakın teknik servise ver cihazını. Konu başında herşey detaylı şekilde anlatılmıştır. İyice okuyunuz.

• Beğen
Tepkiler: ibqcvk

ibqcvk

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2018
11
7
3
33
abi zaten bu gece yapamazsam kıracagım telefonu artık yıldım usandım olursa olur olmazsa isterse yansın da kurtulayım şundan

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
abi zaten bu gece yapamazsam kıracagım telefonu artık yıldım usandım olursa olur olmazsa isterse yansın da kurtulayım şundan
Konu başında da belirttim bu cihazlar ana kart arızalı çoğu ne yazıkki olmuyor. O yüzden bu konuda sadece sen değil çoğu insan şikayetçi. Ama konuda anlatılanları son kez denemek istersen bir dene en azından yazılımsal olarak emin olursun. Çünkü bu cihazdan elime çok geldi ve çok uğraştım. O yüzden bu konuyu düzenledim. Ve bildiklerimi anlattım.

• Beğen

ibqcvk

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2018
11
7
3
33
indiriyorum yazılan şekilde yapacagım allah razı olsun olur yada olmaz buraya yazagım abi
Konu başında da belirttim bu cihazlar ana kart arızalı çoğu ne yazıkki olmuyor. O yüzden bu konuda sadece sen değil çoğu insan şikayetçi. Ama konuda anlatılanları son kez denemek istersen bir dene en azından yazılımsal olarak emin olursun. Çünkü bu cihazdan elime çok geldi ve çok uğraştım. O yüzden bu konuyu düzenledim. Ve bildiklerimi anlattım.
abi garantisi yeni bitti önceden kapanmıştı servise verdim teslim aldıgım lişi şanlısın telefonun içindeki kartı yanmış onu komple degiştirmişler dedi sıfır gibi oldu dedi dışı hariç ama 6 ay sonra bu sorunu verdi ekran kilitlepip açılıyor insaşşah olmaz da kaldırdır yakarım bu telefonu yinede çok teşekkur ederim usta ...

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
indiriyorum yazılan şekilde yapacagım allah razı olsun olur yada olmaz buraya yazagım abi

abi garantisi yeni bitti önceden kapanmıştı servise verdim teslim aldıgım lişi şanlısın telefonun içindeki kartı yanmış onu komple degiştirmişler dedi sıfır gibi oldu dedi dışı hariç ama 6 ay sonra bu sorunu verdi ekran kilitlepip açılıyor insaşşah olmaz da kaldırdır yakarım bu telefonu yinede çok teşekkur ederim usta ...
Bir dene bakalım belki yazılımsal bir sorundur. Dediğim gibi yukarıda konu başında anlattım nasıl yazılım yüklemesi yapılacağını yine takıldığın bir şey olursa bu konudan yardımcı olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen

ibqcvk

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2018
11
7
3
33
Bir dene bakalım belki yazılımsal bir sorundur. Dediğim gibi yukarıda konu başında anlattım nasıl yazılım yüklemesi yapılacağını yine takıldığın bir şey olursa bu konudan yardımcı olurum.
usta hafıza kartını nasıl fat32 şeklinde biçimlendirilmiş hale getircegim

ibqcvk

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2018
11
7
3
33
abi yaprım bişrseyler yukler gibi oldu 5 saniye sordü sarı yazılar çıktı sonra kırmızı üçgen birsey geldi 1 dk sürmeden açıldı geri yine aynı hata var usta

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
abi yaprım bişrseyler yukler gibi oldu 5 saniye sordü sarı yazılar çıktı sonra kırmızı üçgen birsey geldi 1 dk sürmeden açıldı geri yine aynı hata var usta
Hafıza kartını fat32 şeklinde biçimlendirmek için hafıza kartınızı pc'ye takın. Sonra hafıza kartının üzerine gelin mouse ile sağ tıklayın ve biçimlendirin. Sonra yazılımı hafıza kartının içine atın. Sonra cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Yazılım yüklemek için izin isteyecek izinleri verin. Yükleme başlayacaktır. Şarj full olsun ve cihaz şarja bağlı olsun.

hamorabi72

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Mar 2018
1
1
3
32
Allah senden razı olsun sayende telefonumu tekrar açtım kaç gündür uğraşıyordum. Allah gönlünden ne geçiyorsa kat kat nasip etsin inşallah

• Beğen

Ahmet1001

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Mar 2018
5
1
3
25
Abi ben anlattıklarını yaptım aynı sorun bende de var stock rom hafıza kartına atıp locked modda kurdum baya bekledikten sonra reboot için power a bas yazısı çıktı v tekrara açılıp kapanmaya başladı ben buna custom rom mu kursam acaba