Çözüldü HTC Desire 820N Tek Sim A51_UL Stock, Custom ve TWRP Backup Rom

Yazdır

carda3434

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2017
14
0
1
26
Mersin
Cihazın unlock olduğu için yükleme yapmıyor. Cihazını relocked yapıp tekrar yüklemeyi denemelisin. Veya cihazına twrp yükle. Team wear varsa ver ben bağlanıp halledeyim.
twrp dediğin hangisini kurcam? ama twrp kurdum denedim failed diyor. hayır team wear yok

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
twrp dediğin hangisini kurcam? ama twrp kurdum denedim failed diyor. hayır team wear yok

Burdan yardım edebileceklerim bu kadar. Cihaz şu an çalışıyor mu? Çalışmıyor ise ana kart arızası olabilir. En üst konuda da belirttim bu cihazlar ana kart sorunludur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Abim baştan sona ilk ne yapmam gerektiğini yazar mısın lütfen

ilk sayfada ne gerekiyorsa yazdım ve dosyaları ekledim. Mevcut dosyalar ilk sayfada mevcut. Cihaz logoda kalıyorsa demekki çalışmıyor. Ben cihazın aktif olduğunu sandım. Dediğim gibi cihaza ilk önce twrp yükle sonra Custom rom yükle açılırsa açılır. Açılmaz ise donanım arızası vardır.

carda3434

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2017
14
0
1
26
Mersin
ilk sayfada ne gerekiyorsa yazdım ve dosyaları ekledim. Mevcut dosyalar ilk sayfada mevcut. Cihaz logoda kalıyorsa demekki çalışmıyor. Ben cihazın aktif olduğunu sandım. Dediğim gibi cihaza ilk önce twrp yükle sonra Custom rom yükle açılırsa açılır. Açılmaz ise donanım arızası vardır.
twrp dediğin verdiğin 1.55 gb olan mı ?

carda3434

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2017
14
0
1
26
Mersin
Serdar abi telefonculara falan sordum flash atman gerekiyor dediler hangi flash verdiğin linkteki mi

metecn94

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
6
1
3
29
benim telefonum ekranı çatlamıştı. tamirciye verdim yaptırdım. fakat son zamanlarda telefon %40 şarjdan sonra kendini kapatıyor, sim kartı devreden çıkıyor. bunun sorunu nedir acaba ? ekran orjinal olmadığından kaynaklanabilir mi ??

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
benim telefonum ekranı çatlamıştı. tamirciye verdim yaptırdım. fakat son zamanlarda telefon %40 şarjdan sonra kendini kapatıyor, sim kartı devreden çıkıyor. bunun sorunu nedir acaba ? ekran orjinal olmadığından kaynaklanabilir mi ??

Konudaki aynı cihaz mı? Bahsettiğiniz problem batarya sorununa benziyor.

metecn94

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
6
1
3
29
sizin verdiğiniz yazılımları denesem sorun düzelir mi peki ? en son root atmaya çalıştığımda telefon komple sıfırlanmıştı. twrp uymadı galiba. twrp yükledikten sonra telefon sadece htc ekranında kilitlenip kalmıştı...

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
sizin verdiğiniz yazılımları denesem sorun düzelir mi peki ? en son root atmaya çalıştığımda telefon komple sıfırlanmıştı. twrp uymadı galiba. twrp yükledikten sonra telefon sadece htc ekranında kilitlenip kalmıştı...

Cihazınızın durumu nedir şu an ? Cihazı kapat ses kısma ve power ile aç çıkan fastboot ekranının görüntüsünü konuya atın. Yada yazıları buraya yazın.

metecn94

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
6
1
3
29
Ekran da bu bilgiler var hocam...

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2017-07-19 at 09.37.55.jpeg
    WhatsApp Image 2017-07-19 at 09.37.55.jpeg