Çözüldü HTC Desire 820N Tek Sim A51_UL Stock, Custom ve TWRP Backup Rom

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
şimdi yapmam gereken sey nedir peki acaba yine bi cep şubeye götürmem lazım değil mi ?
Valla bu model çok sıkıntılı. Batarya arızası kronik. Serdar' ın yaptığı şeyler sorunu çözmediyse, ben bunun üstüne birşey ekleyemiyeceğim. İnşallah düzelir.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erhancagla2909

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ara 2017
20
19
3
25
Valla bu model çok sıkıntılı. Batarya arızası kronik. Serdar' ın yaptığı şeyler sorunu çözmediyse, ben bunun üstüne birşey ekleyemiyeceğim. İnşallah düzelir.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Allah serdar abiden de sizden de razı olsun gercekten serdar abi cok ugrasti tesekkur ederim simdi ki korkum ise acaba batarya degistirince duzelecekmi :) nereden baksan bi 60 70 lira :)

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Allah serdar abiden de sizden de razı olsun gercekten serdar abi cok ugrasti tesekkur ederim simdi ki korkum ise acaba batarya degistirince duzelecekmi :) nereden baksan bi 60 70 lira :)
Erhan kardeşim bu cihazlar kronik ana kart arızalı dır. Hem konu başında hemde diğer yorumlarda bunu belirtiyor herkes. Batarya vesaire olacağını sanmıyorum çünkü bende çok uğraştım ve denemediğim şey kalmamıştı. Batarya vesaire hepsini denedim ama cihaz he reset atıp durdu. Ama cihaz ile illa uğraşacağım dersen cihazı tekrar unlock yapıp twrp yükleyip sonra custom rom kurulumu veya twrp backup yüklemesi yap.

Byvenoms

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Eki 2017
14
8
3
25
Merhaba. Telefonumda şöyle bir sorun var. Şarjı %100 ken bile denedim sonuç aynı. Telefonu normal kapatıyorum veya yeniden başlat diyorum ama telefon açılmıyor. Şarj cihazını bağlayıp 10-15 dk bekleyince açabiliyorum anca. Şarja bağlayınca sadece bildiirim ledi yanıp sönüyor 10dk boyunca. Ondan sonra ekran açılıyor pil simgesi geliyor. Açma tuşuna basılı tutunca açılıyor. Bu sorunun kaynağı nedir?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba. Telefonumda şöyle bir sorun var. Şarjı %100 ken bile denedim sonuç aynı. Telefonu normal kapatıyorum veya yeniden başlat diyorum ama telefon açılmıyor. Şarj cihazını bağlayıp 10-15 dk bekleyince açabiliyorum anca. Şarja bağlayınca sadece bildiirim ledi yanıp sönüyor 10dk boyunca. Ondan sonra ekran açılıyor pil simgesi geliyor. Açma tuşuna basılı tutunca açılıyor. Bu sorunun kaynağı nedir?
Büyük ihtimal bataryadan olabilir. Batarya denemişmiydiniz?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Dün aynı cihazdan geldi çok uğraştım gene, stock yazılım yüklemesi, twrp yüklemesi, custom rom yüklemesi hepsini denedim ve batarya değiştirdim gene cihaz açılışta htc logosunda kaldı ve açılmadı.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Kesinlikle bu seri her yerde kullanıcısına çile çektiren bir ürün forumda en çok denk geldiğim konu diyebilirim. Arkadaşlara geçmiş olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar