Yardım HTC Desire 828 IMEI Repair Sorunu

Yazdır

HaYaLMeaN

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ara 2016
29
1
3
31
D828 yurtdışından geldi repair maui meta ile yapamadım yardımcı olabilirmisiniz ?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
D828 yurtdışından geldi repair maui meta ile yapamadım yardımcı olabilirmisiniz ?

Kardeşim HTC cihazlarının bir çok 828 modeli var. Mtk işlemcilisi var sonra Qualcom işlemcilisi var. Bunu Öğrenmek için cihazın tam modelini Öğrenmek gerek. Onun içinde cihazı kapatın 10 saniye bekleyin ses kısma ve power ile cihazı açın ekranda çıkan yazıları buraya resim olarak veya yazı olarak atın. Ben size nasıl imei tamiri olacağını yazacağım.

• Beğen
Tepkiler: sontecrube

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kardeşim HTC cihazlarının bir çok 828 modeli var. Mtk işlemcilisi var sonra Qualcom işlemcilisi var. Bunu Öğrenmek için cihazın tam modelini Öğrenmek gerek. Onun içinde cihazı kapatın 10 saniye bekleyin ses kısma ve power ile cihazı açın ekranda çıkan yazıları buraya resim olarak veya yazı olarak atın. Ben size nasıl imei tamiri olacağını yazacağım.

Atı alan Üsküdar'ı geçmiş sanırım.
;)

brc212121

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Eki 2017
2
0
1
29
merhaba arkadaşlar elimde htc 828 mtk işlemcili var .nasil imeil atiliyo yardimci olacak varsa memnun olurum (x tc2 clip var elimde)

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
merhaba arkadaşlar elimde htc 828 mtk işlemcili var .nasil imeil atiliyo yardimci olacak varsa memnun olurum (x tc2 clip var elimde)

program ile işlem yapabilirsiniz.Takıldığınız yer olursa yardımcı olurum.

Unutmayınız..!!!

İmei yazma işlemi yasal değildir. Sadece telefonun üzerinde yazan imei numarasını onarım için kullanın...
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan
ve sorumlu değilimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mithat

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2018
1
1
3
23
Merhaba bende HTC 828 MTK islemcili cihaz var imdi 30 gün sonra kapanacak bu linkini verdiğiniz uygulama nasıl kullanılıyor yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

blk41

Üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
40
1
8
38
arkadaşlar bu konuda yardımcı olur musunuz.

htc 828 in işlemcisi mt6753. bu ilemciye uygun windown 10 driverlarını bulamıyorum. ayrıca maui programıyla imei yazmak için modem dosyasıda gerekiyor. onuda bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum.

blk41

Üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
40
1
8
38
hocam linkteki adımların hepsini yapıyorum ama bilgisayar telefonu görmüyor. aygıt yöneticisinde görür gibi oluyor. bir iki saniye sonra kayboluyor. haliyle programda telefonu görmüyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

blk41

Üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
40
1
8
38
hocam masaüstünde windows 10 var. onda olmadı. birde windows 7 de deneyeyim dedim. dizüstüne windows 7 kurdum. gene olmadı. videolara bakıyorum, anlatımlara bakıyorum çok kolay bir işlem gibi ama gel gör ki telefonu iki bilgisayarada tanıtamadım. birde desire 728 de denedim. acaba onu tanıyacak mı onda da aynı şey. anlamadım gitti.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam masaüstünde windows 10 var. onda olmadı. birde windows 7 de deneyeyim dedim. dizüstüne windows 7 kurdum. gene olmadı. videolara bakıyorum, anlatımlara bakıyorum çok kolay bir işlem gibi ama gel gör ki telefonu iki bilgisayarada tanıtamadım. birde desire 728 de denedim. acaba onu tanıyacak mı onda da aynı şey. anlamadım gitti.

Bilgisayarınıza önce aracı kurunuz.
Daha sonra da sürücüyü yükleyiniz.

blk41

Üye
Kayıtlı üye
5 Haz 2018
40
1
8
38
Bilgisayarınıza önce aracı kurunuz.
Daha sonra da sürücüyü yükleyiniz.

hocam ilki zaten yüklü. sync manager.

alttakinide yükledim ama sonuç yine aynı.

maui meta da reconnect deyip telefonu bağlayınca telefon dowload mode ekranına geliyor ve en altta

detecting smart card...
reboot to meta mode failed due to not find smart io

yazıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam ilki zaten yüklü. sync manager.

alttakinide yükledim ama sonuç yine aynı.

maui meta da reconnect deyip telefonu bağlayınca telefon dowload mode ekranına geliyor ve en altta

detecting smart card...
reboot to meta mode failed due to not find smart io

yazıyor.

Telefonlar hakkında yeterli bilgiye sahip değilim.
Bu nedenle bende sizin gibi araştırıyor ve bulduklarımı paylaşıyorum.
bulunan konudan anladığım kadarıyla, cihazınızın S-OFF olması gerekiyor.

Ayrıca, bulunan konuya bakmanız da faydalı olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

ByDogukann

Üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
70
9
8
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: sontecrube