Stock Rom HTC Desire 828 Rom A51BML_DWGL

HaYaLMeaN

Yeni Üye
Yükleme işlemini nasıl yapıyoruz ? Hafıza kartına attım download boot moduna girdim fakat yükleme yapılacak yeri bulamadım telefoncuyum

asdas

Yeni Üye
abi _dwgl den sonrası degısık benım telde ama hersey aynı gozukuo yuklesem sorun olurmu rom nasıl abı kısaca ozet gecebılırmısın

silivriserdar

Çalışkan Üye
abi _dwgl den sonrası degısık benım telde ama hersey aynı gozukuo yuklesem sorun olurmu rom nasıl abı kısaca ozet gecebılırmısın
Cihazın o dwgl yazan bölümünün resmini çekip atarmısın yada yazılarını yazarmısın. Ona göre bakalım.

mstfaltnbs

Yeni Üye
benim ciyaz htc a51bml_tuh1 pvt s-on abi senin verdin dosyayı kurmaya çalıştım diyor dosya bulunamadı yada yanlış yüklüyorum tam olarak nasıl yükleniyor

silivriserdar

Çalışkan Üye
benim ciyaz htc a51bml_tuh1 pvt s-on abi senin verdin dosyayı kurmaya çalıştım diyor dosya bulunamadı yada yanlış yüklüyorum tam olarak nasıl yükleniyor
Yüklemek istediğiniz dosyanın resmini konuya atarmısın. Ve cihazın fastboot ekran resmini atarsanız daha iyi olur.

silivriserdar

Çalışkan Üye
şimdi benim telefonun mt6753 ve bu işlemciyle uyan her romu kurabilir miyim
Kardeşim sen türkçe anlıyormusun? Bak yukarıda mesajda sana birşeyler yazdım oku onu cevapla ilk önce ondan sonra cihazının marka model durumuna göre yazılım bakalım.

silivriserdar

Çalışkan Üye
cihazıma uyumlu mu bu rom acaba?
Uyumlu değil, benim elimde yazılım var ama upload etme zamanım yok. Sizin yazılımınız İnternette var ama ücretlidir.

Sizin yazılımınız aşağıdaki şekildedir. Google da aratırsanız zaten ücretli olduğunu göreceksiniz.
2PREIMG_A51BML_TUHL_L51_DESIRE_SENSE70_HTC_Europe_1.09.401.4_Radio_NA_release_482619_combined_signed.zip.rar

Edit= Yazlımı buldum sitede paylaştım. Ama baya bir araştırdım. Onun için emeğe saygı lütfen.
Bağlantıyı görüntülemek için izniniz yok! Giriş yapınız veya üye olunuz.
indirip sonuç yazarsanız. İyi olur.

Son düzenleme:

Bu konuyu daha önce okuyanlar: (Toplam: 0) Detayları göster

Bu konuyu şu anda görüntüleyenler: (Toplam: 0, Kayıtlı üye: 0, Ziyaretçi: 0)