Stock Rom HTC Desire 830 A51CML_DTUL Türkiye Stock Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Son düzenleme:

ilkeraslantas

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ağu 2017
15
15
3
30
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

ilkeraslantas

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ağu 2017
15
15
3
30
Fastboot menüde açıp öyle yükleme yapılacak. Cihazınızın bu cihaz olduğuna eminmisiniz.
evet benim cihazımda bu
ama fastboot yok bende
bootloader var girince yukarıda locked yazıyor
download mode var
recovery mode var sadece recoveryde bir şeyler yapabiliyorsun.
unlocked duruma getirmek için uğraştım ama telefon açıkken usb hata ayıklama seçili olması gerekiyormuş ama benim telefonum açılmıyor zaten 1 haftadır uğraşıyorum çözüm bulamadım

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
evet benim cihazımda bu
ama fastboot yok bende
bootloader var girince yukarıda locked yazıyor
download mode var
recovery mode var sadece recoveryde bir şeyler yapabiliyorsun.
unlocked duruma getirmek için uğraştım ama telefon açıkken usb hata ayıklama seçili olması gerekiyormuş ama benim telefonum açılmıyor zaten 1 haftadır uğraşıyorum çözüm bulamadım
Cihazınızı kapatın sonra 10 saniye bekleyin. Yukarıda bulunan linkten dosyayı indirin. Boş bir hafıza kartına fat32 şeklinde biçimlendirilmiş olsun. Dosyayı hafıza kartına öylece atın. Sonra hafıza kartına attığımız dosya ismini kısalt böyle olacak 2PVDIMG sonra hafıza kartını cihaza tak ses kısma ve power ile cihazı aç. Cihazın şarjı full olsun uyarılara power ve ses açma tuşu ile onay ver. Yazılım yüklenecektir.

• Beğen
Tepkiler: ilkeraslantas

ilkeraslantas

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ağu 2017
15
15
3
30
Cihazınızı kapatın sonra 10 saniye bekleyin. Yukarıda bulunan linkten dosyayı indirin. Boş bir hafıza kartına fat32 şeklinde biçimlendirilmiş olsun. Dosyayı hafıza kartına öylece atın. Sonra hafıza kartına attığımız dosya ismini kısalt böyle olacak 2PVDIMG sonra hafıza kartını cihaza tak ses kısma ve power ile cihazı aç. Cihazın şarjı full olsun uyarılara power ve ses açma tuşu ile onay ver. Yazılım yüklenecektir.
ustam şimdi deneme fırsatım oldu kart okuyucum yoktu onu almak için uğraştım denediğimde. failed :-2,99 SD_UNKNOW_FAIL to flash via download zip
hatası veriyor

• Beğen

ilkeraslantas

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ağu 2017
15
15
3
30
Sizin cihazınızın fastboot resmi varmı? Download mode resmi vesaire olur. Bir bakayım. Ona göre yazılım yüklemek gerek.
elimde fotoğraf çekebilecek hiç bir alet yok.
sorunumu çözdüğümü düşünüyorum benim amatörlüğümden sizide yordum kusura bakmayın.
sizin paylaştığınız DUTL benim bootloader ekranımda TUHL yazıyor siz demeseniz bakmayacaktım büyük ihtimalle sorun bu olsa gerek :(

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
elimde fotoğraf çekebilecek hiç bir alet yok.
sorunumu çözdüğümü düşünüyorum benim amatörlüğümden sizide yordum kusura bakmayın.
sizin paylaştığınız DUTL benim bootloader ekranımda TUHL yazıyor siz demeseniz bakmayacaktım büyük ihtimalle sorun bu olsa gerek :(
O cihazın da yazılımı sitede olması lazım yoksa ben bulup paylaşayım os sürümü nedir cihazın.

ilkeraslantas

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ağu 2017
15
15
3
30
benim sürüm 5.0 dı galiba hatırlamıyorum şuan ama ben bir tane buldum şimdi indiriyorum ismi
2PVDIMG_A51CML_TUHL_L51_DESIRE_SENSE70_HTC_Europe_MASUD_RANA_SOURAV

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
benim sürüm 5.0 dı galiba hatırlamıyorum şuan ama ben bir tane buldum şimdi indiriyorum ismi
2PVDIMG_A51CML_TUHL_L51_DESIRE_SENSE70_HTC_Europe_MASUD_RANA_SOURAV
Tuhl yazan ekranda sürümü yazar cihazın. Os diye başlayan ona göre indirmek lazım yoksa alt sürümü yüklemez.

ilkeraslantas

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ağu 2017
15
15
3
30
yazanları not almıştım her ekranda şunlar yazıyor.
HTC_A51CML 128 SHIP S-ON

CID-HTC__M27
LK-1.01.0000
OS-1.03.401.5

download mode

HTC_A51CML_tuh1 PVT S-ON
LK-1.01.0000
RADIO-UNKOWN
OpenDSP-UNKOWN
OS-1.03.401.5
MAY 20 2016 , 17:39:22(749574)

• Beğen