HTC One A9 Yanlış TWRP Yükleme Sorunu

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam cihaz şu an elimde. Ancak babam telefoncuya goturmus ve ekrani kirilmis. Cid numarasini degistirmeye calisacagim. Rom u yukleyebilirsem iyi olur. Su an cihaz elimde cop olarak kaldi. Yapilacak pek bi sey yok. Ilgilenen herkese cok tesekkur ederim. Vaktinizi bosuna aldim kusura bakmayin. Hayirli forumlar.
İyi forumlar.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Hocam cid numarasini degistirdim yazilimi flashlarken hata aliyorum. Buyrun... ne yapmaliyim hafiza kartindan yuklemeye calissam oluyor mu olmuyor mu belli olmayacak ekran olmadigi icin. Buradan nasil flashlayabilirim ? Fotogragi yukleyemedim site cok buyuk diyor. Buyrun hatayi yaziyorum"unknown partition '2PQ9IMG.zip'
Error: cannot determine image for '2PQ9IMG.zip'" .?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam cid numarasini degistirdim yazilimi flashlarken hata aliyorum. Buyrun... ne yapmaliyim hafiza kartindan yuklemeye calissam oluyor mu olmuyor mu belli olmayacak ekran olmadigi icin. Buradan nasil flashlayabilirim ? Fotogragi yukleyemedim site cok buyuk diyor. Buyrun hatayi yaziyorum"unknown partition '2PQ9IMG.zip'
Error: cannot determine image for '2PQ9IMG.zip'" .?
Ekran olmadan hafıza kartı ile yükleme yapamazsın. Seçenekler gelecek ekrana hangisini seçeceksin bilmen lazım