HTC One M8 Verizon Yazılım Kurulumu

Yazdır

koraygundogdu

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 May 2017
6
0
1
36
Merhabalar foruma yeni üyeyim ve forumu gayet iyi ve başarılı buldum. öncelikle m8 verizon kullanıcısıyım cihazımda root da var fakat soracağım acaba verizon modellerine farklı romlar kurabiliyor muyuz? bir de mid ve cid değişimi yapamadım şebekem pek iyi çekiyor sayılmaz. yardımcı olursanız sevinir ve minnettar olurum teşekkürler şimdiden

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhabalar foruma yeni üyeyim ve forumu gayet iyi ve başarılı buldum. öncelikle m8 verizon kullanıcısıyım cihazımda root da var fakat soracağım acaba verizon modellerine farklı romlar kurabiliyor muyuz? bir de mid ve cid değişimi yapamadım şebekem pek iyi çekiyor sayılmaz. yardımcı olursanız sevinir ve minnettar olurum teşekkürler şimdiden

Cihazınıza uygun yazılım ve Custom bulmak için cihazınızın bilgileri gerekmektedir.

Cihazınızı kapatın power ve ses kısma ile açın. PC'ye bağlayın ve cmd ekranında şu komutu verin.
Kod:
fastboot getvar all
sonra çıkan yazıları konuya kopyalayın. İmei silin öyle paylaşın. Detaylı anlatım.

Bu işlemler için biraz pc bilginiz olması gerek.

Öncelikle cihazınızı kapatın. 20 saniye bekleyin, sonra ses kısma ile power aynı anda basılı tutun. Ekran beyaz renk üzerinde mavi ve pembe yazılar şeklinde açılacak.

Şimdi cihazınızı PC'ye usb kablo ile bağlayınız. Bağladıktan sonra telefonun ekranında mavi yazı ile fastboot yazan yere ses açma veya kısma ile üzerine geliniz. Power ile onaylayınız fastboot yazısı kırmızı olacaktır.

Şimdi pc de masa üstünde bulunan bilgisayara mouse ile sağ tıklayın. Aygıt yöneticisini açın ve orada my HTC olarak cihazınız gözükmesi gerek.

Gözükmüyor Ünlem işareti varsa, o zaman HTC usb drivarlerını kurmanız gerek.

Eğer my HTC olarak aygıt yöneticisinde cihazınız gözüküyor ise adb dosyasının içinde klavyeden shift tuşuna basılı tutarken mouse sağ tıklayın. Ve komut penceresini burada aç deyin. Sonra komutu girin imei hariç bilgileri paylaşın.

Son düzenleme:

koraygundogdu

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 May 2017
6
0
1
36
ilk olarak şunu söyliyim cid nosu 22222222 idi ben 11111111 yaptım.

acaba romların hepsi oluyor mu hangisini önerirsiniz akıcı ve hatasız

Ekli dosyalar

• info.jpg
    info.jpg
    70.6 KB · Görüntüleme: 41
Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
ilk olarak şunu söyliyim cid nosu 22222222 idi ben 11111111 yaptım.

acaba romların hepsi oluyor mu hangisini önerirsiniz akıcı ve hatasız

İlk önce cihazınıza uygun twrp yükleyin ve sonra twrp ile sistemin ful yedeğini alın. Sonra bulunan Custom romlardan birini yükleyin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

koraygundogdu

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 May 2017
6
0
1
36
tamam hocam teşekkürler twrp kurdum zaten peki benim size attığım linktekilerin çoğunu kurabiliyor muyum

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
tamam hocam teşekkürler twrp kurdum zaten peki benim size attığım linktekilerin çoğunu kurabiliyor muyum

Denemek lazım incelemek lazım. Hepsi uyacağını sanmam os sürümüne bağlı olarak o tabanda uyan romlar yüklenir. Ama s team romları gayet iyidir. Sorun çıkarmaz.