HTC One S9 Yazılım İsteği

• Konbuyu başlatan cihan
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 3K
 Yazdır

cihan

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eki 2017
9
6
3
38
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

merhaba hocam
htc s9u telefonum var.geçenlerde kendi kendine kapanıyo donuyodu.donduğu zaman da şarjı bitmeyene kadar kapanmıyodu.telefoncuya gittim dedi yeni baştan proram yüklemem gerekiyo 40 tl ye program yükledi.yine aynı sıkıntı çıkarıyor.bazen rehbere kişi ekleyecem donuyo yine.format attım 10 defa açılıp kapanıyo.deseni hatalı diye kabul etmiyor.bi daha götürdüm işlemcisi ölmüştür dedim.tamir edilemez dedi artık.sizce neden olabilir.ilginiz için şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
merhaba hocam
htc s9u telefonum var.geçenlerde kendi kendine kapanıyo donuyodu.donduğu zaman da şarjı bitmeyene kadar kapanmıyodu.telefoncuya gittim dedi yeni baştan proram yüklemem gerekiyo 40 tl ye program yükledi.yine aynı sıkıntı çıkarıyor.bazen rehbere kişi ekleyecem donuyo yine.format attım 10 defa açılıp kapanıyo.deseni hatalı diye kabul etmiyor.bi daha götürdüm işlemcisi ölmüştür dedim.tamir edilemez dedi artık.sizce neden olabilir.ilginiz için şimdiden teşekkürler
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Çıkan ekranın resmini konuya atın veya yazılanları konuya yazın. Duruma göre birşeyler bakalım.

cihan

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eki 2017
9
6
3
38
Cihazınızın tam modelini öğrenmek için şu işlemleri yapın;
Cihazınızı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Ekrana yazıları gelecektir o yazılıları konuya yazın veya resim olarak atın. Doğru yazılımı bulmak için bu işlem şarttır.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve power ile cihazı açın. Çıkan ekranın resmini konuya atın veya yazılanları konuya yazın. Duruma göre birşeyler bakalım.

MERHABA SERDAR BEY;Dediğiniz gibi çıkan ekranın fotosunu çektim ama dosya boyutu büyük olduğundan atamıyorum siteye.varsa mail adresiniz oraya göndereyim

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
MERHABA SERDAR BEY;Dediğiniz gibi çıkan ekranın fotosunu çektim ama dosya boyutu büyük olduğundan atamıyorum siteye.varsa mail adresiniz oraya göndereyim
Konuya atarsanız bakarım. Resim yükleme siteleri var oralara yükleyip linki konuya atabilirsiniz.

cihan

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eki 2017
9
6
3
38
***LOCKED***
htc_himar2uhl PVT S-OFF
CID-11111111
MID-2PRG20000
COLOR ID-GOD01
LK-1.01.0000
RODIO-UNKNOWN
OPENDSP-UNKNOWN
OS-2.24.401.4
Apr 13 2016,11:58(737597)

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

merhaba hocam
Normalde sizin cihazınızın üstünde bulunan yazılım bu 2PRGIMG_HIMAR2_ML_UHL_M60_SENSE70GP_HTC_Europe_2.24.401.4_Radio_1.1550V70.2508.0304_HU[W.T]_release_476361_signed.zip
Ama bu yazılım hiç bir yerde yok. Olanlarda hep ücretli satıyor. Ama sizin cihazınız süper cid olduğu için size önereceğim bir yazılım var. Onu denemenizi tavsiye ederim. Buyrun indirin.

• Beğen
Tepkiler: cihan

cihan

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eki 2017
9
6
3
38
Normalde sizin cihazınızın üstünde bulunan yazılım bu 2PRGIMG_HIMAR2_ML_UHL_M60_SENSE70GP_HTC_Europe_2.24.401.4_Radio_1.1550V70.2508.0304_HU[W.T]_release_476361_signed.zip
Ama bu yazılım hiç bir yerde yok. Olanlarda hep ücretli satıyor. Ama sizin cihazınız süper cid olduğu için size önereceğim bir yazılım var. Onu denemenizi tavsiye ederim. Buyrun indirin.
sağolun teşekkür ederim,ilgi ve alakanız için.yüklemeye çalışacam

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Cihazda ısınma problemi var mı? Pil ömrü nasıl? Birden bire şarjı azalıyor mu?

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam, tam emin olmamakla beraber sorunun kaynağı yazılımsal değilde donanımsal bir arıza gibi. Pil değiştirip deneme yapın düzelmesi lazım eğer düzelmezse emmc arızası muhtemelen.

cihan

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eki 2017
9
6
3
38
Hocam, tam emin olmamakla beraber sorunun kaynağı yazılımsal değilde donanımsal bir arıza gibi. Pil değiştirip deneme yapın düzelmesi lazım eğer düzelmezse emmc arızası muhtemelen.
hocam eğer emmc arızası dediğiniz se ne yapacam o zaman.tamiri varmı,ana kartımı değişmesi gerekiyor acaba.fotmat istiyor sık sık telefon sıfırlamdığında da defalarca şarjı bitene kadar açılıp kapanıyor.bataryası durduk yere yüzde 20 den bireden yüzde 15 e düşüyor bazen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam eğer emmc arızası dediğiniz se ne yapacam o zaman.tamiri varmı,ana kartımı değişmesi gerekiyor acaba.fotmat istiyor sık sık telefon sıfırlamdığında da defalarca şarjı bitene kadar açılıp kapanıyor.bataryası durduk yere yüzde 20 den bireden yüzde 15 e düşüyor bazen

Konunun uzmanı değilim.
Lakin yine de yazmak istedim, önce farklı bir batarya ile deneme yapınız.
Olmazsa, cihazı HTC'nin kendi teknik servisine gönderiniz.
Çoğu teknik serviste eMMC değiştirecek kapasite yoktur, ana kart değişimi yaparlar, sizi yorarlar.
Maliyet oldukça fazla olur.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam öncelikle batarya değişimi yapın. Büyük ihtimalle sorun düzelir. Aksi halde anakart arızalıdır.