Yardım HTC Radar WhatsApp Sorunu

Munhas

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2018
24
19
3
28
Azerbeycan, Nahcivan, Culfa Bölgesi
Arkadaşlar Konuda belirtdiğim telefona Whatsapp, Imo gibi uygulamalar yüklenmiyor. Sebeb olarak Güncelleme gelmediğini ve sürümün düşük olduğunu söylediler. Orjinal Güncelleme en son sürüm yüklü olarak gösteriyor. Bu sorunu nasıl hall ede bilirim ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar Konuda belirtdiğim telefona Whatsapp, Imo gibi uygulamalar yüklenmiyor. Sebeb olarak Güncelleme gelmediğini ve sürümün düşük olduğunu söylediler. Orjinal Güncelleme en son sürüm yüklü olarak gösteriyor. Bu sorunu nasıl hall ede bilirim ?

Android sürümü nedir?

Munhas

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2018
24
19
3
28
Android sürümü nedir?
Android degil hocam windows phone en son sürümüyse 7.1.4 mu ne böyle birsey. Hocam whatsapp a yazdığım e postada bana bu telefonun Windows sürümü 7 (eski) de kaldigi için whatsappı desteklemiyor dediler.Arkadaşlar bu telefon için elinizde Customize windows 8 işletim sistem varsa yardimci olun lütfen

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Android degil hocam windows phone en son sürümüyse 7.1.4 mu ne böyle birsey. Hocam whatsapp a yazdığım e postada bana bu telefonun Windows sürümü 7 (eski) de kaldigi için whatsappı desteklemiyor dediler.Arkadaşlar bu telefon için elinizde Customize windows 8 işletim sistem varsa yardimci olun lütfen

Kusura bakmayınız.
Konunun açıldığı bölümden anlamam lazımdı ama gözümden kaçmış.
Android olsa idi bir çözüm bulunurdu belki ama ne yazık ki konu ile ilgili bir bilgim yok.
bir konu var, bakmanız faydalı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Munhas

Munhas

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2018
24
19
3
28