Yardım Huawei G610-U30 Yazılım Yükleme

Yazdır

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Arkadaşlar cihaz mtk işlemcili ve Huawei logosunda kalıyor. Elimde hem sd kart yazılım yüklemesi hem de sp flash tool yazılımı var. Fakat sd kart ile yazılım atmak istediğimde yazılım atmıyor. Sp flash tool ile yazılım atmak istediğimde preloader tanımıyor direk cihaz kendini fastboot moda alıyor.

Cihazın tuş takımı sağlam çünkü cihaz recovery moda giriyor ve tuşlar işlevini yerine getiriyor. Recovery moda girip hard reset atılabiliyor. Fakat cihaz yine logoda kalmaya devam ediyor.

Cihaza fastboot komutları ile müdahale edip kaldırma şansım var mı? Çözüm önerilerine açığım.

• Beğen
Tepkiler: teknotek66

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar cihaz mtk işlemcili ve Huawei logosunda kalıyor. Elimde hem sd kart yazılım yüklemesi hem de sp flash tool yazılımı var. Fakat sd kart ile yazılım atmak istediğimde yazılım atmıyor. Sp flash tool ile yazılım atmak istediğimde preloader tanımıyor direk cihaz kendini fastboot moda alıyor.

Cihazın tuş takımı sağlam çünkü cihaz recovery moda giriyor ve tuşlar işlevini yerine getiriyor. Recovery moda girip hard reset atılabiliyor. Fakat cihaz yine logoda kalmaya devam ediyor.

Cihaza fastboot komutları ile müdahale edip kaldırma şansım var mı? Çözüm önerilerine açığım.
bulunan konuda anlattım.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam, o konuyu daha önceden inceledim. Fakat benim durumu biraz farklı. Cihaza hiçbir şekilde sp flash tool ile yazılım yüklenemiyor. Çünkü cihazı bilgisayara bağlayınca cihaz ya fastboot moda giriyor ya kendine kendine açılıp logoda kalıyor.
recovery modda reboot deyince de do_cust enter hatası veriyor.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hocam, o konuyu daha önceden inceledim. Fakat benim durumu biraz farklı. Cihaza hiçbir şekilde sp flash tool ile yazılım yüklenemiyor. Çünkü cihazı bilgisayara bağlayınca cihaz ya fastboot moda giriyor ya kendine kendine açılıp logoda kalıyor.
recovery modda reboot deyince de do_cust enter hatası veriyor.
Hafıza kartı ile update.app ile hafıza kartından yüklenmiyor dimi? Bide fastboot moda giriyor mu? Aslında eft dongle'ın bir özelliği var bu huawei cihazlarına direk fastboot moddan update.app dosyasını yüklüyor. Böyle program veya tool varsa denemeniz faydalı olacaktır.