Yardım Huawei GR3 TAG-L01 Rom

K.A.R.A

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eyl 2017
18
13
3
30
İyi geceler arkadaşlar. Başlıktan belli olduğu gibi bana Huawei GR3 TAG-L01 romu lazım. Hiç biryerde bulamadım. Arşivinde olan varsa rica etsem paylaşır mı?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
İyi geceler arkadaşlar. Başlıktan belli olduğu gibi bana Huawei GR3 TAG-L01 romu lazım. Hiç biryerde bulamadım. Arşivinde olan varsa rica etsem paylaşır mı?
Sigma key box support'ta bakmak lazım. Müsait olursa pazartesi günü bakarım. Diğer yöntem cihazı unlock yapıp ülke kodu değiştirip diğer l serilerinin yazılımları yüklenebilir.

• Beğen
Tepkiler: K.A.R.A

K.A.R.A

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eyl 2017
18
13
3
30
Sigma key box support'ta bakmak lazım. Müsait olursa pazartesi günü bakarım. Diğer yöntem cihazı unlock yapıp ülke kodu değiştirip diğer l serilerinin yazılımları yüklenebilir.
Cihaz şuan açılıyor ama senkronize edilmiş Google hesabı aşamasını geçemedim ne yaptıysam... Gmail ve şifresini doğru girmeme rağmen hata oluştu 24 saat bekleyin diyor. Cihazı 5 gün bekletip yine denedim olmadı... Mecburen stock romu bulup stock recoveryden flaşlamam gerek.
Cihazı unlock yapmak istemiyorum. Cihaz benim değil. Ayrıca garanti halen devam ediyor. Servis ile sıkıntı yaşamak zorunda kalabilirim daha sonra. Siz baktınız mı peki var mı elinizde rom dosyası?

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Cihaz şuan açılıyor ama senkronize edilmiş Google hesabı aşamasını geçemedim ne yaptıysam... Gmail ve şifresini doğru girmeme rağmen hata oluştu 24 saat bekleyin diyor. Cihazı 5 gün bekletip yine denedim olmadı... Mecburen stock romu bulup stock recoveryden flaşlamam gerek.
Cihazı unlock yapmak istemiyorum. Cihaz benim değil. Ayrıca garanti halen devam ediyor. Servis ile sıkıntı yaşamak zorunda kalabilirim daha sonra. Siz baktınız mı peki var mı elinizde rom dosyası?

Siz cihaza stock rom yükleme yapsanız bile bu sorundan kurtulamazsınız. Bu sorun frp dediğimiz sorun yani google account sorunudur. Onuda açmanın farklı yolları mevcut. Mesela ben eft dongle ile açıyorum.

K.A.R.A

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Eyl 2017
18
13
3
30
Peki en kısa yoldan nasıl halledebilirim bu sorunu Huawei GR3 telefonumda?

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

atisoft

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2018
4
0
1
38
huawei gr3 tag- L01 romu lazım arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz

selector

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ağu 2018
9
5
3
37
Merhaba arkadaşlar! Bana şu TAG-L01_C525B106 rom lazım. hiç yerden bulamıyorum Cihaz tek hatlı. Teşekkür ederim ))

Seu123456

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 May 2022
7
0
1
37
Sa arkadaslar tag l01 cihazim var surekli huawei ekraninda kaliyo cihaz kendi kendine acip kapatiyo sd carta yukleyip ses acma kisma ve power basili tutuyom tepki yok
Normal ses acmayla power basinca
Recovery mod
Fastboot mode
Normal mod geliyo recovery tiklayinca sin init yazisi geliyo ama data cahce felan olan kisim gelmiyo
Fastboot moduna alirsam ordada fastboot ... Frp unlock yazio napmam lazim ?

Seu123456

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 May 2022
7
0
1
37
Yokmu elinde c525b106 dead boot repair olan cihaz suan hard brick sadece sp flashtool com portta goruyo cihazda tepki yok