Stock Rom Huawei Mate 10 Lite RNE-L21 RNE-L01 (C432) Android 8.0.0 IMEI Repair + FRP Dosyası

• Konbuyu başlatan Aydar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 110
  • Görüntüleme 20K
 Yazdır

akar26

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2019
9
1
3
41
Merhaba SoulFly ustam, Mate 10 Lite hakkında size danışmam gereken bir konu var mümkünse? Hepsiburada'dan ithalatçı garantili Mate 10 Lite aldım. Herşey harika fakat ayarlarda telefon modeli Nova 2i olarak görünüyor. Ve bu telefon 4.5G desteklemiyor. Ekranın üstünde 4G yazıyor. Şehir merkezinde internette sorun yok, bu şekilde kullanırım dedim fakat 4.5G'nin çok rahat kullanıldığı çoğu yerde benim internet yok. Yukarıda 3G, H yada E yazıyor. Soruma geleyim. Benim telefon model olarak Nova2i, model numarası RNE-L22. Ben bu telefona RNE-L01 (C432) yazılım atabilir miyim? O zaman Türkiye'ye uyumlu rom yüklenmiş olacağı için şebeke sorunum kalmaz diye düşünüyorum. Ama bu işi nasıl yapacağımı bilemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Kolay gelsin.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Merhaba SoulFly ustam, Mate 10 Lite hakkında size danışmam gereken bir konu var mümkünse? Hepsiburada'dan ithalatçı garantili Mate 10 Lite aldım. Herşey harika fakat ayarlarda telefon modeli Nova 2i olarak görünüyor. Ve bu telefon 4.5G desteklemiyor. Ekranın üstünde 4G yazıyor. Şehir merkezinde internette sorun yok, bu şekilde kullanırım dedim fakat 4.5G'nin çok rahat kullanıldığı çoğu yerde benim internet yok. Yukarıda 3G, H yada E yazıyor. Soruma geleyim. Benim telefon model olarak Nova2i, model numarası RNE-L22. Ben bu telefona RNE-L01 (C432) yazılım atabilir miyim? O zaman Türkiye'ye uyumlu rom yüklenmiş olacağı için şebeke sorunum kalmaz diye düşünüyorum. Ama bu işi nasıl yapacağımı bilemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Kolay gelsin.
Konudaki yazılımı indirip yükleme yapabilirsiniz.
Şebeke sorunuda olabilir cihazınızda.
Yazılım denemekte fayda var.

• Beğen
Tepkiler: akar26

akar26

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2019
9
1
3
41
Bootloader açık değil. Sıkıntı olur mu? Yoksa konudaki yazılımı verdiğiniz yönergelere göre direk yükleyeyim mi?

akar26

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2019
9
1
3
41
Konudaki yazılımı indirip yükleme yapabilirsiniz.
Şebeke sorunuda olabilir cihazınızda.
Yazılım denemekte fayda var.
Ustam kafanızı ağrıttım kusura bakmayın son bir şey daha soracağım.
Yazılımı indirdim. 7GB rar dosyasını çıkardım. İçinde Software diye klasör var. Emin olmak için bundan sonrasını sormak istedim. Bu klasörün içinde "dload" klasörü ve "SDupdate_Package.tar" dosyası var. Ben sadece "dload" klasörünü hafıza kartına atarak mı işlemi yapacağım? Onun içinde de L01 ve L21 klasörleri ve update_sd zip dosyası var. Bu dosyalarla bir işim var mı? Sadece "dload" klasörünü sd karta atıp işlemi başlatacak mıyım? Teşekkürler.

Dosya İçeriği:
-Software kalsörünün içi:
1-dload​
a-RNE-L01_hw_eu​
-update_sd_RNE-L01_hw_eu​
b-RNE-L21_hw_eu​
-update_sd_RNE-L21_hw_eu​
c-update_sd​
2-SDupdate_Package.tar​

Son düzenleme:

isakaraca

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2020
1
0
1
28
Hocam biraz geç geldim kusura bakmayın birkaç sorum olacak. Bu stock rom mu? Bootloader kilidinin açık olması gerekiyor mu? Benim telefonun ses açma tuşu çalışmıyor forumlarda baktım ses açma tuşu ile yapılıyor yazıyor. İlgilenirseniz sevinirim. İyi forumlar

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Hocam biraz geç geldim kusura bakmayın birkaç sorum olacak. Bu stock rom mu? Bootloader kilidinin açık olması gerekiyor mu? Benim telefonun ses açma tuşu çalışmıyor forumlarda baktım ses açma tuşu ile yapılıyor yazıyor. İlgilenirseniz sevinirim. İyi forumlar
Tuşlar bozuksa cihazınız arama tuşları ile *#*#2846579*#*# yapıp yazılımı yükleyebilirsiniz.