Çözüldü Huawei Mate 9 MHA-L29 IMEI Repair

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım. Chimera Tool ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Cihazı root etmenize veya bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Geliştirici seçeneklerini açın ve işlemi başlatın. Sizden cihazı sıfırlamanızı isteyecek. Ona göre cihazın Gmail ve diğer hesaplarından çıkış yaparsanız daha iyi olur.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gameover

Yeni üye
Yasaklı üye
5 Haz 2018
1
0
1
42
Topitop Serdar Bu Web Siteni al kıvırıp kıvırıp en hassas yerine sok. Her santiminde beni hatırlarsın.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Böylelerini dava edeceğim bundan sonra tazminat alırız en azından.

mpayaz50

Çalışkan üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
148
397
63
27
Böylelerini dava edeceğim bundan sonra tazminat alırız en azından.
Al-i İmran Suresi, 176. ayetinde derki: Küfürde 'büyük çaba harcayanlar' seni üzmesin. Çünkü onlar, Allah'a hiçbir şeyle zarar veremezler. Allah, onları ahirette pay sahibi kılmamayı ister. Onlar için büyük bir azap vardır.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

mpayaz50

Çalışkan üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
148
397
63
27
Topitop Serdar Bu Web Siteni al kıvırıp kıvırıp en hassas yerine sok. Her santiminde beni hatırlarsın.
Bu arada profil resmin güzelmiş kardeşim yakışmış tam sana göre.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenerbahce07

Yeni üye
Yasaklı üye
7 Haz 2018
2
0
1
42
Habire beni üyelikten atıp durmana gerek yok yeni üyelik yaparım zaten 1 dk sürüyor, neyse kulağına küpe olsun son bir sözüm olacak, birincisi, şu şemsiye muhabbetini diline dolayan 2 tane yalaman var burada, belliki çok hoşlarına gitmiş artık onlara ne giren çıkan varsa bilemiyorum. Belli ki bir şemsiye tecrübesi olmuş bu yalakaların, ama Elaleminkiyle gerdeğe girmeye kalmasınlar karşılığı ağır olur. Ben şemsiye yerine başka Bir şey veririm onlara sabahlara kadar oynar dururlar, Bu onlara ilk ve son uyarım, sana gelince serdar buraya girip konulara herkes olumlu veya olumsuz yorum yazabilir, sen bir insan olumsuz yorum yaptı diye ona hakaret edersen karşılığını böyle alırsın. Burada hakarete uğramış mağdur insan rollerine girme, ilk hakareti sen yaptın.. bundan böyle kelimelerini dikkatli seçerek cevap yazki, böyle aptalca şeylerle ne kendini nede başkalarını meşgul etme..

mpayaz50

Çalışkan üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
148
397
63
27
Habire beni üyelikten atıp durmana gerek yok yeni üyelik yaparım zaten 1 dk sürüyor, neyse kulağına küpe olsun son bir sözüm olacak, birincisi, şu şemsiye muhabbetini diline dolayan 2 tane yalaman var burada, belliki çok hoşlarına gitmiş artık onlara ne giren çıkan varsa bilemiyorum. Belli ki bir şemsiye tecrübesi olmuş bu yalakaların, ama Elaleminkiyle gerdeğe girmeye kalmasınlar karşılığı ağır olur. Ben şemsiye yerine başka Bir şey veririm onlara sabahlara kadar oynar dururlar, Bu onlara ilk ve son uyarım, sana gelince serdar buraya girip konulara herkes olumlu veya olumsuz yorum yazabilir, sen bir insan olumsuz yorum yaptı diye ona hakaret edersen karşılığını böyle alırsın. Burada hakarete uğramış mağdur insan rollerine girme, ilk hakareti sen yaptın.. bundan böyle kelimelerini dikkatli seçerek cevap yazki, böyle aptalca şeylerle ne kendini nede başkalarını meşgul etme..
Korku ne kadar da güzel bir şeymiş vpn kullanıyor. her seferinde şu profil resmin değişiyor ya daha güzel oluyor. :zuhaha:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Bu m....n işi güç yok gelip gideck uğraşmayın. Dikkate de almayın. Sonra kaale alındım beni de insandan sayıyorlar diye havaya girecek. Belliki Ailesi bile sevmemiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar