Çözüldü Huawei P Smart (FIG-LX1) IMEI Repair İşlemi

silivriserdar

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Bu konunun sahibi
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei P Smart (FIG-LX1) cihazına nasıl imei repair işlemi yapılır onu anlatacağım. Bu işlemi yapabilmek için elinizde Chimera Tool olması lazım bu araç ücretli bir araçtır ve genellikle cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur.

Bu işlem sonunda kişiler verileriniz silinir onun için gerekli tüm yedeklerinizi alın. Ayarlardan usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın.
Ayarlara girin ve hesaplar kısmından google hesabınızı kaldırın.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

eaybb

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Selam silivriserdar silivriserdar Huawei P Smart imei değiştirmek için Ankara'da chimera tool veya bir başka box kullanan var mı? Bu konuda yardımcı olurmusunuz?

silivriserdar

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Bu konunun sahibi
Selam silivriserdar silivriserdar Huawei P Smart imei değiştirmek için Ankara'da chimera tool veya bir başka box kullanan var mı? Bu konuda yardımcı olurmusunuz?
Hiç bir bilgim yok ama Ankaralı arkadaşlar aramızda var. Konuyu görüp mesaj yazacaklardır.

quash

Yeni Üye
Kayıtlı üye
android 8 de olmuyor. 7 ye dönmek içinde firmware bulamıyorum

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Bu cihaz Android 8.0 ön yüklü geliyor sanırım.
Hal böyle olunca da işlemler Android 8.0'da yapılmış olmalı.
Siz kırılmış Chimera'mı kullanıyorsunuz?

quash

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Evet cihaz android 8 :( android 8 olan hiç bir huawei ye işlem yapılamıyor muhtemelen chimera ile

quash

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Android 8 de yapılılıyor bir çok model ağustos güncellemesini almadıysa. Aldıysa downgrade gerekli. bi çok cihazdada bulamıyorsun dosyaları.

drfee

Yeni Üye
Kayıtlı üye
arkadaşlar merhaba benimle chimerasını bir defalığına ücreti mukabilinde paylaşabilecek biri var mı ? PayPal hesabım yok . Yurt dışından açma vs. istemiyorum sonrasında başım ağrımasın sadece 2 telefona imei repair yapacağım

hanifi1453

Yeni Üye
Kayıtlı üye
cihaz geçersiz kimlik sorma gönderdi hatası alıyrum ustam cihazda 8,0 var 7,0 rom bulamadım sürüm düşürmek için
Kardeş bende aynı sorunu yaşıyorum. Uygun yazılımı bulamadım. Var mı uygun yazılımı paylaşabilecek. Teşekkürler