Huawei P20 Lite ANE-LX2 209 (C636) Android 9.1.0 Stock Rom

Huawei P20 Lite ANE-LX2 209 (C636) Android 9.1.0 Stock Rom

Aydar Aydar - #1
01.png

20.gif

Merhabalar. Sevgili Mobil Kulüp kullanıcıları. Bugün sizlere Huawei P20 Lite ANE-LX2 Android 9.1.0.209(C636) Stock Rom Nasıl yüklenir onu anlatacağım.

Yükleme işlemi.

1) SD Kart Veya Flash olması lazım.

2) SD Kartımızı Veya Flashımızı "exFAT" olarak Biçimlendiyoruz.

3) Yazılımı Ziptan Veya Rardan çıkarınız. "dload" Klasörü SD Kartımızı Veya Flashımıza Atıyoruz.

4) *#*#2846579#*#* Yapıp. Software Upgrade Tıklayınız. 2 Aşamada tekrar devam ediyoruz.
Cihaz kendini yeniden başlatım. Yazılım yüklemesini otomatik olarak yüklenecektir.

Konu şahsıma aittir.

Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.
cezaking cezaking - #2
büyük adamsın Allah razı olsun imei repairden sonra bunu attığımızda imei silinmiyor dediniz çok teşekkürler
Paradox Paradox - #3
büyük adamsın Allah razı olsun imei repairden sonra bunu attığımızda imei silinmiyor dediniz çok teşekkürler

Kimileri böyle böyle devleşir, kimileri de üçün beşin hesabını yaparken cüceleşir.
Geçmiş olsun.
Aydar Aydar - #4
Kimileri böyle böyle devleşir, kimileri de üçün beşin hesabını yaparken cüceleşir.
Geçmiş olsun.
:alkis:
cezaking cezaking - #5
cihazıma imei repair yaptırdım ve yazılımı güncelledim imei sorunu yok gayet güzel çalışıyor tekrardan teşekkürler hocam emui 9 sürümünü özlemişim :)
Aydar Aydar - #6
cihazıma imei repair yaptırdım ve yazılımı güncelledim imei sorunu yok gayet güzel çalışıyor tekrardan teşekkürler hocam emui 9 sürümünü özlemişim :)
:rica:
mechul02 mechul02 - #7
İnşallah olur indiriyorum
cezaking cezaking - #8
İnşallah olur indiriyorum
olur olur aydar hocam sağolsun canavar gibi kullanıyorum çok şükür şuan
I ibasaran8 - #9
deniyorum
I ibasaran8 - #10
hocam vallahi aramadığım yapmadığım yöntem kalmamıştı hepsi de olumsuz oldu siz süpersiniz ya :)
Aydar Aydar - #11
hocam vallahi aramadığım yapmadığım yöntem kalmamıştı hepsi de olumsuz oldu siz süpersiniz ya :)
:alkis:
Paradox Paradox - #12

Geçmiş olsun.
O okyanus_oremar - #13
tşk ler usta
F fatihklas - #14
Deniyeceğim
mechul02 mechul02 - #15
Elinize sağlık güzel olmuş teşekkürler.
Emui 10 çıkınca paylaşırsanız sevinirim
Aydar Aydar - #16
Elinize sağlık güzel olmuş teşekkürler.
Emui 10 çıkınca paylaşırsanız sevinirim
Emui sanmıyorum P20 Lite gelsin.
Yinede takipte kalınız.
K kulunbey - #17
teşekkür ederim hocam
S slck24 - #18
imei repiar işlemi oluyormu ustam
huu00000 huu00000 - #19
thank
S seferbey - #20
teşekkürler ustam eline sağlık
A ademyildiz86 - #21
teşekkürler
A ahmet1218 - #22
teşekkürler
Ahmet22 Ahmet22 - #23
teşekkürler
erdibalday2 erdibalday2 - #24
teşekkürler usta
gumuskan gumuskan - #25
elerine sağlık
makinist13 makinist13 - #26
tsk
M mounte - #27
tşkler usta
W waddaho - #28
tesekkur ederim usta
rockmanalpha rockmanalpha - #29
Ťank you very much, just crazy searching for the rom!!
Halil1456 Halil1456 - #30
Bu güncellemeyi imei repair yapmadan utgulayabiliyor muyuz.
Aydar Aydar - #31
Bu güncellemeyi imei repair yapmadan utgulayabiliyor muyuz.
Cihazınız yurtdışı'se IMEI Repair yapıp ondan sonra konudaki yazılımı yükleyiniz.
B baran13 - #32
Emeğine sağlık usta.
A Alexōzcan - #33
eline sağlık
temp650 temp650 - #34
teşekürler emegine sağlık
C cengiz2147 - #35
tesekürler usta
M matti342001 - #36
teşekkürler
H hamza123 - #37
deneyip bakalım ona göre eleştiri yapmak doğru olur
C Cihangir1903 - #38
Merhaba
Suan kullandigim cihaz p20 lite.
Cihaz imei den kapandigindan dolayi cihaza imei attirdim ve cihaz yazilimi 8.0 a dusuruldu.
Cihaza hicbir sekilde guncelleme gelmiyor.
Stock rom dediginiz olay anladigim kadariyla cihaza disaridan yazilim yukleme oluyor.
Bendeki cihaz surumunde model ane lx1 olarak gorunuyor. Bu konudaki yazilimla guncelleme yapabilirmiyim acaba yada bunun ane lx1 icin olani varmidir ben bulamadim
Aydar Aydar - #39
Merhaba
Suan kullandigim cihaz p20 lite.
Cihaz imei den kapandigindan dolayi cihaza imei attirdim ve cihaz yazilimi 8.0 a dusuruldu.
Cihaza hicbir sekilde guncelleme gelmiyor.
Stock rom dediginiz olay anladigim kadariyla cihaza disaridan yazilim yukleme oluyor.
Bendeki cihaz surumunde model ane lx1 olarak gorunuyor. Bu konudaki yazilimla guncelleme yapabilirmiyim acaba yada bunun ane lx1 icin olani varmidir ben bulamadim
Forumumzda 8.0.0 olanı mevcut o yazılımı yükleyiniz.
Sonradan Güncelleme yapınız.
S sahbettin - #40
tşk
Y y2973 - #41
teşekkürler
K karakule2 - #42
emeğine sağlık
M mustibaba27 - #43
teşekkürler ustam eline sağlık
H hamza123 - #44
deniyorum hala yapamadım
ONURR ONURR - #45
eline saglık
C Cihangir1903 - #46
Forumumzda 8.0.0 olanı mevcut o yazılımı yükleyiniz.
Sonradan Güncelleme yapınız.
Telefonumun surumu suan zaten 8.0.0 huawei ile gorustum bana soyledikleri guncellemenin imei numarasina gore geldigi icin benim telefona guncelleme geliyormus.

Forumdaki 8.0.0 surumunu yukledigim zaman guncelleme gelecekmi peki
Aydar Aydar - #47
Telefonumun surumu suan zaten 8.0.0 huawei ile gorustum bana soyledikleri guncellemenin imei numarasina gore geldigi icin benim telefona guncelleme geliyormus.

Forumdaki 8.0.0 surumunu yukledigim zaman guncelleme gelecekmi peki
Sorunuz yükleme yaparsanız.
Bir sorun olacağını sanmıyorum.
mirankocer mirankocer - #48
teşekürler
I imperial77 - #49
İndirip deneyip sonuçlarını atarım arkadaşlar
Y yorgun49 - #50
sağolun usta
V volkainstain - #51
Hocam bu konularda pek bilgili değilim benim cihaz ANE-LX1 ve imei atılmıştı. Bunu yüklersem olur mu ve imei gitme şansı var mı?
Aydar Aydar - #52
Hocam bu konularda pek bilgili değilim benim cihaz ANE-LX1 ve imei atılmıştı. Bunu yüklersem olur mu ve imei gitme şansı var mı?
Cihazınızın sistem bilgileri bizimle paylaşabilir misiniz?
Telefon hakkında mevcut bu bilgiler ekran görüntüleri paylaşırsanız size yardımcı olalım.
V volkainstain - #53
Cihazınızın sistem bilgileri bizimle paylaşabilir misiniz?
Telefon hakkında mevcut bu bilgiler ekran görüntüleri paylaşırsanız size yardımcı olalım.
Bilgiler bunlar hocam

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
EliteMan EliteMan - #54
sizinkisi lx1 sitedeki lx2
Aydar Aydar - #55
Bilgiler bunlar hocam
Cihazınıza uygun yazılımı paylaştım.
Y yusuf.ffgg - #56
Reis sen varya adamsın aylardır uğraşıyorum yapamadım sonunda telefonumu güncelledim çok teşekkür ederim bilgi paylaşımın için . :)
Aydar Aydar - #57
Reis sen varya adamsın aylardır uğraşıyorum yapamadım sonunda telefonumu güncelledim çok teşekkür ederim bilgi paylaşımın için . :)
B Bayrambal - #58
  • Bu güncellemeyi yaparsak veriler siliniyormu?
  • Rehber
  • Galeri
  • Kasa
  • Notlar vs...
Aydar Aydar - #59
  • Bu güncellemeyi yaparsak veriler siliniyormu?
  • Rehber
  • Galeri
  • Kasa
  • Notlar vs...
Ewet, silinir.
B Bayrambal - #60
Ewet, silinir.

Eyvallah...
Aydar Aydar - #61
trgtburak01 trgtburak01 - #62
Cihaz C635 IMEI atacağım bu dosya uyum sağlar mı?

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Aydar Aydar - #63
Cihaz C635 IMEI atacağım bu dosya uyum sağlar mı?
trgtburak01 trgtburak01 - #64
IMEI bu linkten atacağım zaten ama android 9 güncellemesi gelmiyor ise bu dosyayı yüklemem sıkıntı çıkarır mı?Teşekkürler...
Aydar Aydar - #65
IMEI bu linkten atacağım zaten ama android 9 güncellemesi gelmiyor ise bu dosyayı yüklemem sıkıntı çıkarır mı?Teşekkürler...
Bu dosyayı yükleyiniz IMEI Repair işlemi yapıp Android 9.0 yazılımı yükleyiniz.
trgtburak01 trgtburak01 - #66
Bu dosyayı yükleyiniz IMEI Repair işlemi yapıp Android 9.0 yazılımı yükleyiniz.
Model C635 android 9.0 yüklemem için hangi dosyayı indirmem gerekiyor?
S Slhyzc - #67
Öncelikle emeğine sağlık ustam ben bu güncellemeyi yaptım ama sim kartı takınca benden SİM NCK kilidi istiyor cıhazim ithalatci garantili imei kayıtlı bilginiz var mı acaba
Aydar Aydar - #68
Öncelikle emeğine sağlık ustam ben bu güncellemeyi yaptım ama sim kartı takınca benden SİM NCK kilidi istiyor cıhazim ithalatci garantili imei kayıtlı bilginiz var mı acaba
Bu sorun genel olarak bazen çıkıyor ortaya.
Daha önce başıma geldi böyle bir sorun doğrudur, bu işlemler chimera tool vs hcu dongle ile oluyor.
Bunlar elinizde varsa yapabilirsiniz.

S Slhyzc - #69
Maalesef hocam elimde hiç biri mevcut değil huawei ile iletişime geçsem bu kilit kodunu vermez mi acaba sonuçta cihaz ithalat garantili olsa da hicare üzerinden bakınca Nisan ayına kadar garantili görünuyor. Başınıza gelmiş yada başka bir yolu var mıdır?
Aydar Aydar - #70
Maalesef hocam elimde hiç biri mevcut değil huawei ile iletişime geçsem bu kilit kodunu vermez mi acaba sonuçta cihaz ithalat garantili olsa da hicare üzerinden bakınca Nisan ayına kadar garantili görünuyor. Başınıza gelmiş yada başka bir yolu var mıdır?
İletişime geçip şansınızı deneyebilirsiniz, pek yardımcı olacaklarını sanmıyorum.
Normal bir teknik servise bile verseniz size 1-2 saate yapıp verir.
B Bayrambal - #71
Usta varolasın. Emui 9 tamam. Güncelleme tamam.
Arada ekran titremesi oluyor?
Bunun emui ile yada güncelleme ile bir alakası var mı?
Aydar Aydar - #72
Usta varolasın. Emui 9 tamam. Güncelleme tamam.
Arada ekran titremesi oluyor?
Bunun emui ile yada güncelleme ile bir alakası var mı?
Yazılımla alakası yok.
LCD sorunlu olabilir mi?
Cemilaslan Cemilaslan - #73
Ustam bna özelden mesaj atıp yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler
Aydar Aydar - #74
Ustam bna özelden mesaj atıp yardımcı olursanız sevinirim tesekkurler
Özel mesaj ile destek vermiyoruz, konu veya konunuza uygun yardım isteğiniz.
S Shaaagy - #75
Merhabalar telefonum kacak ve aldigim yer imei atmıştı. Guncellemeyi hangi dosya ile yapabilirim acaba. Telefon bilgilerim bunlar

Aydar Aydar - #76
Merhabalar telefonum kacak ve aldigim yer imei atmıştı. Guncellemeyi hangi dosya ile yapabilirim acaba. Telefon bilgilerim bunlar
Konuda ki yazılımı yükleyiniz.
U ucancekyat - #77
Ya bu telefona ımeı atıldıktan sonra adımsayar çalışmıyor ekran otomatik dönmüyor dosya yöneticisi kayboldu bunu yaparsak düzelir mi? Bide nasıl yapabiliriz resimli anlatım yada iletişime geçecek biri yok mu lütfen yardımcı olalım
Aydar Aydar - #78
Ya bu telefona ımeı atıldıktan sonra adımsayar çalışmıyor ekran otomatik dönmüyor dosya yöneticisi kayboldu bunu yaparsak düzelir mi? Bide nasıl yapabiliriz resimli anlatım yada iletişime geçecek biri yok mu lütfen yardımcı olalım
Cihazınızın fastboot mode alıp, "fastboot oem get-build-number" CMD Ekran ile bizim ile paylaşır mısınız.
M muhammed9827 - #79
selamun aleyküm benim telefon huawei p20 lite ane lx2 cihaz güncelleme yapamıyorum bu dosyayı indirip adımları yaparsam telefonum emui 9.1 olurmu şu anda emui 8.0.0
Aydar Aydar - #80
selamun aleyküm benim telefon huawei p20 lite ane lx2 spot cihaz güncelleme yapamıyorum bu dosyayı indirip adımları yaparsam telefonum emui 9.1 olurmu şu anda emui 8.0.0
Olur. Cihazınız (ANE-LX2 C636) Olması lazım.
M muhammed9827 - #81
Olur. Cihazınız (ANE-LX2 C636) Olması lazım.
hocam size çok teşekkür ederim evet cihazım ane lx2 şu anda kurulum bitti telefon emui 8.0.0 dan emui 9.1 e yükselmiş ve şu anda 3 gb lık güncelleme geldi (y)
Aydar Aydar - #82
hocam size çok teşekkür ederim evet cihazım ane lx2 şu anda kurulum bitti telefon emui 8.0.0 dan emui 9.1 e yükselmiş ve şu anda 3 gb lık güncelleme geldi (y)
B Berkcanzohre - #83

merhaba bu cihaza da yüklenir mi imei atılmış imei falan gider mi
Aydar Aydar - #84
merhaba bu cihaza da yüklenir mi imei atılmış imei falan gider mi
Sorunsuz bir şekilde yazılım yüklemesini yapabilirsiniz.
Konudaki yazılım cihazınıza uyumlu.
Tahacicek Tahacicek - #85
Valla ne kadar teşekkür etsem az. Android 8 de çakılı kalmıştım güncelleme alamıyodrum. Şuan almamak gereken güncellemeleri bile alıyorum. Çok teşekkürler.
Aydar Aydar - #86
Valla ne kadar teşekkür etsem az. Android 8 de çakılı kalmıştım güncelleme alamıyodrum. Şuan almamak gereken güncellemeleri bile alıyorum. Çok teşekkürler.
G gerginnn - #87
Flash ile yuklerken nasil yol izlenecek sanırım bilgisayara bağlı olacak telefonun gormesi icin birsey yapilacakmi şimdiden teşekkürler emeğine saglik6
G gerginnn - #88
Flash ile yuklerken nasil yol izlenecek sanırım bilgisayara bağlı olacak telefonun gormesi icin birsey yapilacakmi şimdiden teşekkürler emeğine saglik
G gerginnn - #89
Baglanti sorunu yada gecersiz MMI kodu hatasi aliyorum neden olabilir
by_flankes_30 by_flankes_30 - #90
geçersz mmı yazıyo
Aydar Aydar - #91
geçersz mmı yazıyo
Cihazınızın IMEI numarası kayitli mı?
U uomerlutfi - #92
merhaba hocam bende de aynmıo sorun var cihazım eskıden guncelleme alırken ımeı repir yapıldı ve suan guncelleme namına hıv bır sey yok. bu ısolemı nasıl yapabılıcxegımı anlatma sanınız varmıdır
Aydar Aydar - #93
merhaba hocam bende de aynmıo sorun var cihazım eskıden guncelleme alırken ımeı repir yapıldı ve suan guncelleme namına hıv bır sey yok. bu ısolemı nasıl yapabılıcxegımı anlatma sanınız varmıdır
Cihazınızın modeli ve sistem bilgileri paylaşır mısınız?
S silvercool - #94
Hocam Öncelikle elinize saglık bütün dediklerinizi yapdım ve uyguladım ve başarılı bir sonuç elde ettim yalnız vermıs oldugunuz surum 206 sürümü ben bunu yapdıkdan sonra güncelleme gelebilecegini düşünmüştümki önceden yapmıs oldugum uygulamada gelmişdi şuan harici bi güncelleme gelmiyor. ve size sormak istedigim imei işlemi yapılırken bu sefer sanırsam degişik yapılmış model kısmında sadece ANE yazıyor lx1 veya lx2 yazmıyor ayrıcada telefonum açılırken google yazıyor sonra huawei geliyor bunu düzeltme şansım varmıdır?
Aydar Aydar - #95
Hocam Öncelikle elinize saglık bütün dediklerinizi yapdım ve uyguladım ve başarılı bir sonuç elde ettim yalnız vermıs oldugunuz surum 206 sürümü ben bunu yapdıkdan sonra güncelleme gelebilecegini düşünmüştümki önceden yapmıs oldugum uygulamada gelmişdi şuan harici bi güncelleme gelmiyor. ve size sormak istedigim imei işlemi yapılırken bu sefer sanırsam degişik yapılmış model kısmında sadece ANE yazıyor lx1 veya lx2 yazmıyor ayrıcada telefonum açılırken google yazıyor sonra huawei geliyor bunu düzeltme şansım varmıdır?
Bu konuda cihazınızın eski sağlığına dönmesi için elinizde hcu ve EFT Dongle olması lazım.
ayvacizade ayvacizade - #96
Garantili telefon aldım ve bir süre geçtikten sonra kapandı, telefoncu imei çalınmış dedi, yeni imei attı 3le başlayan. ancak android sürümüm düşmüş ve asla güncelleme alamadı. p20 lite Ane LX2 8.0.0.140(c636) yazıyor. şimdi bunu güncelleyebilir miyim? Ne yapabilirim?
Paradox Paradox - #97
Garantili telefon aldım ve bir süre geçtikten sonra kapandı, telefoncu imei çalınmış dedi, yeni imei attı 3le başlayan. ancak android sürümüm düşmüş ve asla güncelleme alamadı. p20 lite Ane LX2 8.0.0.140(c636) yazıyor. şimdi bunu güncelleyebilir miyim? Ne yapabilirim?

Telefoncu sizi kandırmış olabilir.
Öncelikle cihazınızın kutusunun üzerindeki IMEI bilgilerini sorgulayınız.
Belki de size kayıtsız, IMEI bilgileri değişmiş bir cihaz sattılar, öncelikle doğrulama yapmanız faydalı olacaktır.

Böyle durumlarda:
IMEI'ler kayıtlı ise, operatörünüzün müşteri hizmetlerine durumu bildirmeniz durumunda size yardımcı olurlar.
Böylece IMEI değişimi için telefon yazılımının içine etmelerine de gerek kalmaz.
U uomerlutfi - #98
Cihazınızın modeli ve sistem bilgileri paylaşır mısınız?
kusura bakmayın uzun suredır aktıf degılkdım mesajını zı görür görmez buraya geldim cihazımın modeli ane-lx2 sistem bilgim nedir tam olarak onu bılmıyorum ama sanırım derleme nuarası olabuıur dıye deerleme numarasını paylasıyorum ane-lx2 8.0.0.140(c636) android e emui sürümüm 8
Aydar Aydar - #99
kusura bakmayın uzun suredır aktıf degılkdım mesajını zı görür görmez buraya geldim cihazımın modeli ane-lx2 sistem bilgim nedir tam olarak onu bılmıyorum ama sanırım derleme nuarası olabuıur dıye deerleme numarasını paylasıyorum ane-lx2 8.0.0.140(c636) android e emui sürümüm 8
Konudaki yazılımı yükleyebilirsiniz.
Cihazınıza uygun.
U uomerlutfi - #100
Konudaki yazılımı yükleyebilirsiniz.
Cihazınıza uygun.
tesekkur ederım bugun ındırıp kurmayı denyecegım
Aydar Aydar - #101
tesekkur ederım bugun ındırıp kurmayı denyecegım
Ozgrr100 Ozgrr100 - #102
merhaba iyi günler huawei p20 lite kulanıyorum bayadır ama android 8 de takılı kaldı güncelleme almıyor modeli ane-lx2 derleme numarası system 8,0,0,046(0ASV) bu sizn verdiğinz romu kursam çalışır mı sıkıntı olur mu şimdiden çok tşk ederim
Aydar Aydar - #103
merhaba iyi günler huawei p20 lite kulanıyorum bayadır ama android 8 de takılı kaldı güncelleme almıyor modeli ane-lx2 derleme numarası system 8,0,0,046(0ASV) bu sizn verdiğinz romu kursam çalışır mı sıkıntı olur mu şimdiden çok tşk ederim
Konudaki yazılımı denemeniz gerekli.
Fakat ben bakıyorum "0ASV" bu kod ANE-LX1 C461-0ASV görüyorum.

A Askeradam13 - #104
Bana yardımcı olur musunuz
F fareee - #105
Merhabalar bu konu altina yaziyorum ama kusura bakmayin yeni huawei kullanicisiyim cihazım huawei p20 lite fakat bir turlu en guncel emu 9 sürümünü bulamadım lutfen bana yardim eder misin? @Soulfly ekran goruntulerini de ekliyorum bakmaniz icin. Sizden ricam konu altina donus yaptığınızda sitenizdeki en güncel surumu de su link demeniz yeterli olur benim için simdiden cok teşekkür ediyorum cihaz rootlu ve imei atilmis bir cihazdir

Aydar Aydar - #106
Merhabalar bu konu altina yaziyorum ama kusura bakmayin yeni huawei kullanicisiyim cihazım huawei p20 lite fakat bir turlu en guncel emu 9 sürümünü bulamadım lutfen bana yardim eder misin? @Soulfly ekran goruntulerini de ekliyorum bakmaniz icin. Sizden ricam konu altina donus yaptığınızda sitenizdeki en güncel surumu de su link demeniz yeterli olur benim için simdiden cok teşekkür ediyorum cihaz rootlu ve imei atilmis bir cihazdir

Cevabınız diğer konuya yazılmıştır.
furkangr furkangr - #107
yapamadım *#*#2846579*#*# yazıyorum olmuyor
Masalcı Masalcı - #108
Üstad videolu anlatım var mı?
Masalcı Masalcı - #109
Oldumu başganım bende deniyeceğim
M max-up - #110
Paylaşım için teşekkürler, elinize emeğinize sağlık. hayırlı sağlıklı seneler.:bayrak:
L lostalbi - #111
yapamadım *#*#2846579*#*# yazıyorum olmuyor
kod yanlış yazılmış doğru kod *#*#2846579#*#*
T theprestige27 - #112
link yenileyebilir misiniz acaba 1.2 gb dan sonra hep ağ hatası veriyor.
Edit: İndirme başarılı. Ev ağımız hata veriyormuş bende Mobil veriden indirdim
T theprestige27 - #113
Hiç bir sorun çıkmadan oldu, teşekkür ederim
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/huawei-p20-lite-ane-lx2-209-c636-android-9-1-0-stock-rom.8548/