Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX2 (C636) FRP Yok

BlacK_MasK_13

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2019
38
6
8
36
merhaba arkadaşlar huawei p 20 lite ane-lx2 c636 cihazımı fastboot modda pc ye bağlayınca phone locked yazısını görüyorum sadece frp yok neden olabilir acaba

Son düzenleme:

BlacK_MasK_13

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2019
38
6
8
36
Cihaz şuan da aktif çalışıyor mu?
Ewt cihazda herhangi bir sıkıntı yok fastboot modda PC ye bagladigimda FRP yok sadece neden böle oldu onu merak ettim cihazi ane-lx2 c636 cevirdikten sonra Google feed yerine hiboard uygulaması vardı bende CMD ekranından bir takım komutlarla hiboard devre dışı bırakıp onun yerine Google feed uygulamasini kullandım ondan kaynaklı olabilir mi

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
Ewt cihazda herhangi bir sıkıntı yok fastboot modda PC ye bagladigimda FRP yok sadece neden böle oldu onu merak ettim cihazi ane-lx2 c636 cevirdikten sonra Google feed yerine hiboard uygulaması vardı bende CMD ekranından bir takım komutlarla hiboard devre dışı bırakıp onun yerine Google feed uygulamasini kullandım ondan kaynaklı olabilir mi

Bu şekilde bir engel teşkil etmiyosa fazla kurcalamamak lazım.
:vantilator:

BlacK_MasK_13

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2019
38
6
8
36
Bu şekilde bir engel teşkil etmiyosa fazla kurcalamamak lazım.
:vantilator:
Herhangi bir engel teşkil etmiyor sadece nedenini öğrenmek istedim bildiğim kadarıyla derleme numarası bozulan cihazlarda OEM kilidi olmuyor bu yüzdem FRP yok ama benim cihazımda OEM kilidi var ve derleme nunaramda 9.1.273 c636 herhangi bir bozulma yok ve güncellemede aliyorum