Tavsiye Huawei P8 Lite ALE-L21 Unlock + TWRP + Root ve Stock Rom Yükleme İşlemi Anlatımı

'Huawei P8 Lite' forumunda silivriserdar tarafından 16 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

1. silivriserdar

silivriserdar Turkey Administrator Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    1,986
    Ödül Puanları:
    158
    Windows XP
    Windows XP
    Chrome 46.0.2490.86
    Chrome 46.0.2490.86
    Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei P8 Lite ALE-L21 cihazına ait hemen hemen tüm işlemlerin nasıl yapıldığını anlatacağım.

Konu içinde neler var.

1. Unlock işlemi detaylı anlatım resimli ve yazılı şekilde.
    2. Twrp dosyası ve yüklenişi detaylı anlatım.
    3. Stock rom dosyası ve yüklenişi detaylı anlatım.
    4. Custom rom yüklenişi ve detaylı anlatım.
    5. Twrp ile nasıl full yedek alınır.
    6. Twrp ile alınan yedek tekrar nasıl yüklenir.
    7. Ayrıca konu altından sorularınız varsa yardımcı olacağım.

1. Bu konunun içeriğini görmek için sitemizde en az 2 konu açmanız ve konu altından yorum yapmanız yeterli olacaktır.
    2. Açılan konular kontrol edilecek ve forum kurallarına uygun ise konu içeriği gönderilecektir. 3. Forum kurallarına mutlaka uygun olması şarttır.

Bunun amacı herkes bilgiyi alıp gitmesin siteye bir katkısı olsun diyedir. Sitenin ayakta durup kapanmaması için reklamlara tıklamak konuya yorum yapmak ve paylaşım yapmak bizlerin bu sitede paylaşımlarınızın devamı açısından şarttır. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Gizli İçerik:
    Gizli İçerik: Bu alandaki içeriği görmek için: Yönetici, Moderatör veya Özel Üye grubunda olmalısınız.
    Forumumuza üye olsanız bile, Özel Üye kullanıcı grubuna terfi etmediğiniz sürece, bu içeriği görüntüleyemezsiniz.
    Özel Üyelik hakkında burada bulunan konudan faydalanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Nisan 2018
    astek055 bunu beğendi.
  2. silivriserdar

Alınan Beğeniler:
    1,986
    Ödül Puanları:
    158
    Windows XP
    Windows XP
    Chrome 46.0.2490.86
    Chrome 46.0.2490.86
    Stock Rom Yükleme Anlatımı

Arkadaşlar yukarıda anlattığım unlock, twrp ve root işlemlerinde sorun yaşayan kişiler için stock rom paylaşımı yapıyorum. Ve nasıl yükleme yapıldığını anlatacağım.

Gizli İçerik:
    Gizli İçerik: Bu alandaki içeriği görmek için: Yönetici, Moderatör veya Özel Üye grubunda olmalısınız.
    Forumumuza üye olsanız bile, Özel Üye kullanıcı grubuna terfi etmediğiniz sürece, bu içeriği görüntüleyemezsiniz.
    Özel Üyelik hakkında burada bulunan konudan faydalanarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

astek055 bunu beğendi.
  3. silivriserdar

Alınan Beğeniler:
    1,986
    Ödül Puanları:
    158
    Windows XP
    Windows XP
    Chrome 46.0.2490.86
    Chrome 46.0.2490.86
    Custom Rom Yükleme Anlatım;

Arkadaşlar custom rom yüklemek için cihaza twrp kurmanız lazım. Twrp kurmak içinde cihazın unlock olması gerekmektedir. Unlock ve twrp yükleme işlemini yukarıda anlattım. Bu işlemleri yaptıysak artık cihaza custom rom yüklemesi yapabiliriz.

Gizli İçerik:

astek055 bunu beğendi.
Yükleniyor...

Konuyu Önceden Okuyan Üyeler (Toplam Sayısı: 6)

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.