Huawei P9 Lite Sıfırlamak İsterken Alınan Hata

Yazdır

atocum

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Nis 2021
2
0
1
42
cümleten selamın aleyküm hayırlı sabahlar bir kaç gün önce cihazım açılıp kapanmaya başladı aldırış etmedim sonra cihazım ısınmaya başladı dedim telefonumu sıfırlayayım ancak sıfırlamak istedigimde böyle bir hata alıyorum çözümü nedir yardımcı olabilir misiniz

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
nasıl bir değişik hata. sdcard yazılımı ile restore dene cihazın yazılımı arızalı datayı sıfırlasan da işe yaramayacak.

sdcard yazılımı icin de bölge koduna göre ve kendi EMUI sürümün yada üstünü yükleyebilirsin
C185 Middle East & Africa , Latin America
C432 West Europe ,Europe , France
C464 Argentina, Turkey, Arabic, Asia Pacific

Son düzenleme:

atocum

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Nis 2021
2
0
1
42
nasıl bir değişik hata. sdcard yazılımı ile restore dene cihazın yazılımı arızalı datayı sıfırlasan da işe yaramayacak.

sdcard yazılımı icin de bölge koduna göre ve kendi EMUI sürümün yada üstünü yükleyebilirsin
C185 Middle East & Africa , Latin America
C432 West Europe ,Europe , France
C464 Argentina, Turkey, Arabic, Asia Pacific
hocam nasıl yükleyebilirim videolarına baktım ancak hep yabancı birşey anlamadım anlaşılır video bulursanız iletir misiniz rica etsem

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
uyumlu ise bu tutorial kısmına bakarak yap uyumsuz ise yüklemez zaten. sağlam hafıza kartı lazım.

tuşlar çalışmıyorsa gizli kod ile yapabilirsin *#*#2846579#*# sdcard upgrade menüde bul..

cihaz açılıyorsa buraya imei bilgisini gizleyerek sistem bilgileri ekran görüntüsü atarmısın

Moderatör tarafında düzenlendi: