Video Huawei Y6S Nasıl Sökülür?

isaçakır

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2017
15
6
3
Merzifon Amasya
Merhaba, öncelikle mobil konulara olan ilgimi sizinle paylaşmak isterim. Bazılarınızın aşina olabileceği üzere 8 yıl gibi bir süre GSM sektöründe çalıştım, emek verdim. Bozdum, kırdım ama öğrendim. Öğreneceğimiz çok şey var mı?, elbette var. Bu süreçte genellikle kendi kendime bir şeyleri bozarak, kırarak zarar ederek doğrusunu öğrenmeye çalıştım. Şimdi bunca zaman öğrendiğim şeyleri birilerine aktarmak ve bilgiyi en kolay en akıcı şekilde sürdürme derdindeyim. Ha anlatacağım şeyler atla deve mi?, değil. Eli yatkınlık ile detayları bilmek arasındaki ince bir çizgide olan bir iş GSM tekniği. O yüzden naçizane şekilde bende bu ince işleri paylaşmak istiyorum. Bu süreçte sizlerde atacağım içeriklere kah buradan kah videolarda yorum atabilir, soru sorabilirsiniz. Seve seve cevap vereceğimden emin olabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi videolarda beğenmediğiniz noktalar olursa eğer dislike atabilir, ya da tam tersi beğenebilirsiniz. Abone olun demeyeceğim çünkü Youtube'da takip ettiğiniz içerikleri ben belirleyecek değilim. Saygılarımla...

Bu videoda uyguladığım işlemler Huawei Y6 2019 ve Huawei Y6 2019 Prime modelleri için de geçerlidir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Doğru.
Ama aklimdan googlede bile yazarsanız çıkar diye düşünüyorum. :)

Siz de haklısınız.
Lakin ben bilginin olabildiğince çok yerde paylaşılmasından yanayım.
Malum, internet siteleri zaman içerisinde kapanabiliyor.
Gün gelir, hangisi açık, hangisi kapalı olur bilinmez.