Yardım IMEI Yalnızca Acil Aramalar Sorunu

Yazdır

varnngg11

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 May 2019
3
0
1
25
hocam selamın aleyküm bir tane telefon var elimde g 925f imei atıldı yurt dışı cihazı hala şebeke gelemedi bir çok stock rom kurdum 6.0.1 e çevirdim sonra swisscom yazısı cıkıyordu ekranda swisscom romunu attıktan sonra imei silindi şuanda z3x ten imei değiştirmeye çalışıyorum hata veriyor nasıl çözebilirim bu sorunu şuanda stock rom kurulu swisscomdan aldığım değil farklı bir rom bir çok rom denedim düzelmedi düzelmesini umarak bir kaç modem dosyası indirdim yine yapamadım şebekenin üstünde çarpı var eskiden yalnızca acil aramalardaydı ve imei değiştirmeme rağmen gelmemişti bende düşündümki swisscom diye bir firma var ve bu telefonu yurtdışında kullanıma kilitlediğini düşünerek attım bu romları ve hala yalnızca acil aramalarda kalınca artık swisscoma ait sammobile üstündeki romu indirip kurdum ve telefon iyice gitti çarpı cıktı birçok rom denememe rağmen düzeltemedim dediğim gibi bir kaç modem dosyası flashladım yinede düzeltemedim bana çok acil bir yardım edebilirmisiniz
VE ŞU AN SON OLARAK MODEM FLASHLADIM BİTANE DAHA DÜZELDİ İMEİ GELDİ FAKAT HALA ACİL ARAMALARDA İMEİ Yİ KONTROL ETTİM AKTİF İMEİ TELEFON YURT DIŞI YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRM

mahoaga123

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Ara 2018
15
0
1
54
ykyk0011yk yap eger sebeke statu NG yazıyorsa patch certificate yapman gerekir.

xwhoamix0

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Mar 2019
3
0
1
24
Dostum Cihaz Samsung İse Z3X İle Yedeklerini Alıp Patch Certificate Yap Aksi
Taktirde Cihazın İmei Uçarsa Modem´de Gide Bilir.

Not: Hangi Cihaz Olursa Olun Her Zaman Bir Yedeğini Alın Yazılım Moden qcn Cert Nv ReadBoot Hidden Chace System Hangisi Olursa Olsun Alın Yoksa Cihaz Elinizde Kalır.