Yardım Inca Enjoy Rom

symbazz

Çalışkan Üye

Allwinner A10 cb027ca 2bx1

29f32g08cbaca

Touch FT5406EE8 ERF36FG

INET-10FBT-REV01

Specificftions

İşlemci BOXCHIP A10 1.2GHz(Cortex A8)

Ram 1GB DDR3

Ekran 10.1 TFT

Android 4.0

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com

resim bu ama herhalde siz bulmuşsunuz
Bulduk bulmasına da, sonuca ulaşamadık.
Daha önce bir üyemiz, Inca Cassa yazılımı için
Bu bağlantıyı / linki görmek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
bulunan bağlantıyı paylaşmıştı.
Belki
Bu bağlantıyı / linki görmek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
bulunan benzer cihazların yazılımları denenirse, sonuca ulaşılabilir.

Son düzenleme:
site not found banada inca enjoy 10.1 ıt-101b yazılım lazım sitesinde bu yazılım yok nasıl bir firma bunlar destek yok bişey yok elinde olan paylaşabilirmi ?

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
site not found banada inca enjoy 10.1 ıt-101b yazılım lazım sitesinde bu yazılım yok nasıl bir firma bunlar destek yok bişey yok elinde olan paylaşabilirmi ?
Ne yazık ki bizim elimizde de bu cihazın yazılımı yok.
Yukarıda paylaştığım bağlantıları yeniledim.
Yenilenen bağlantıları incelemeniz faydalı olabilir.

braveturks

Çalışkan Üye
Rom'a ait sadece bir link ile karşılaştım. O linkte 2015 yılından kalma ve kırık. Maalesef bulunması zor bir rom. Gsmhosting'in belki yardımı dokunabilir.

gsmhosting'de konu açtım. Aşağıdaki linkten konuyu takip edebilirsin.

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Bu nasıl firma Allah aşkına okuyun bi bu ne saçmalık tüm firmalar destek verirken bunlar bazılarnı veriyo bazıları hiç yok para istiyorlarmış

Tek kelime ile rezillik.
Allah (c.c.) yardımcınız olsun.
Cihazların sık sık açılış ekranında kalma sorunu genel olarak donanım kaynaklıdır.
(Burada "Sık Sık" ibaresine dikkat edilmelidir. Ara sıra açılış ekranında kalan cihazlar bu nitelemenin dışındadır.)
Çoğu teknik servis bu durumu yazılımdan kaynaklanıyormuş gibi göstermektedir.
Elbette böyle davranmalarının bir çok nedeni var.

Anlayacağınız, hangi yazılımı yüklerseniz yükleyin, sizin cihazınızdaki mevcut sorun devam edecektir.

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com

kyrenia

Yeni Üye
Halen ihtiyaci olan varsa clouda upload ediyorum, elimdeki model rk3168 olan model, 2 gun aradim uygun rom bulamadim, hurdalari karistirirken ayni cihazi buldum cihazdan romu dump ettim ve yuklemek uzere hazirladim, cihaza yukledim ve sorunsuz calisiyor. umarim benim gibi cok arayanlarin isine yarar.
saygilar.
anakart kodu : BX_S101_RK3168_V4+C0B 2013 09 07 ye
inca model : IT-101B
LINK :

RAR dan cikartin, androidtool.exe yi calistirin, tableti usb den bilgisayara baglayin ve ses - ile birlikte powere basarak birkac saniye bekleyin, uygulama cihazi gorunce Run a tiklayin ve islemin bitmesini bekleyin.

romu attigim yer 1 ay sure veriyor o yuzden birileri uzun sure kalacak biryere upload ederse daya iyi olur.

silivriserdar

Çalışkan Üye
Halen ihtiyaci olan varsa clouda upload ediyorum, elimdeki model rk3168 olan model, 2 gun aradim uygun rom bulamadim, hurdalari karistirirken ayni cihazi buldum cihazdan romu dump ettim ve yuklemek uzere hazirladim, cihaza yukledim ve sorunsuz calisiyor. umarim benim gibi cok arayanlarin isine yarar.
saygilar.
LINK :

RAR dan cikartin, androidtool.exe yi calistirin, tableti usb den bilgisayara baglayin ve ses - ile birlikte powere basarak birkac saniye bekleyin, uygulama cihazi gorunce Run a tiklayin ve islemin bitmesini bekleyin.

romu attigim yer 1 ay sure veriyor o yuzden birileri uzun sure kalacak biryere upload ederse daya iyi olur.
Teşekkürler paylaşım için.

Paradox

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
saygilar.
LINK :

Paylaşım için teşekkürler.
Hemen indirip arşivime ekleyeyim.
Bakarsınız gün gelir birisine lazım olur.

kyrenia

Yeni Üye
elime cihazın yukarıdaki resimde verilen a10 işlemcilisi geçti bu gün, ihtiyacı olan varsa cihazdan romu çekeyim, elimiz değmişken hepsini helletmiş olalım sanırım bu cihaz 3 farklı versiyon, 3. de elime geçerse onu da yaparım.

astek055

Çalışkan Üye
elime cihazın yukarıdaki resimde verilen a10 işlemcilisi geçti bu gün, ihtiyacı olan varsa cihazdan romu çekeyim, elimiz değmişken hepsini helletmiş olalım sanırım bu cihaz 3 farklı versiyon, 3. de elime geçerse onu da yaparım.
Çekip bize gönderirseniz iyi olur hocam. Şuan için lazım değil ama ileride illaki lazım olur. Elimizde hazır bulunursa daha sonra aramamıza gerek kalmaz.

Konuyu şu anda görüntüleyenler: (Kayıtlı Üye: 1, Ziyaretçi: 0)

Bu konuyu daha önce görüntüleyen kayıtlı üyeler: (Toplam: 0)

Üst Alt