Yardım Inca Enjoy Rom

gerceksahte

Yeni üye
Yasaklı üye
26 Ara 2016
7
0
1
44
inca enjoy romu lazım

bord numarası :inet-10fbt-rev01 zeng-gc 2012-06-13

işlemci a10

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: gerceksahte

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

resim bu ama herhalde siz bulmuşsunuz

Bulduk bulmasına da, sonuca ulaşamadık.
Daha önce bir üyemiz, Inca Cassa yazılımı için bulunan bağlantıyı paylaşmıştı.
Belki bulunan benzer cihazların yazılımları denenirse, sonuca ulaşılabilir.

Son düzenleme:

masmavi-19

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
23
5
3
48
site not found banada inca enjoy 10.1 ıt-101b yazılım lazım sitesinde bu yazılım yok nasıl bir firma bunlar destek yok bişey yok elinde olan paylaşabilirmi ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
site not found banada inca enjoy 10.1 ıt-101b yazılım lazım sitesinde bu yazılım yok nasıl bir firma bunlar destek yok bişey yok elinde olan paylaşabilirmi ?

Ne yazık ki bizim elimizde de bu cihazın yazılımı yok.
Yukarıda paylaştığım bağlantıları yeniledim.
Yenilenen bağlantıları incelemeniz faydalı olabilir.

• Beğen
Tepkiler: masmavi-19

masmavi-19

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
23
5
3
48
Bu nasıl firma Allah aşkına okuyun bi bu ne saçmalık tüm firmalar destek verirken bunlar bazılarnı veriyo bazıları hiç yok para istiyorlarmış

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Rom'a ait sadece bir link ile karşılaştım. O linkte 2015 yılından kalma ve kırık. Maalesef bulunması zor bir rom. Gsmhosting'in belki yardımı dokunabilir.

gsmhosting'de konu açtım. Aşağıdaki linkten konuyu takip edebilirsin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu nasıl firma Allah aşkına okuyun bi bu ne saçmalık tüm firmalar destek verirken bunlar bazılarnı veriyo bazıları hiç yok para istiyorlarmış

Tek kelime ile rezillik.
Allah (c.c.) yardımcınız olsun.
Cihazların sık sık açılış ekranında kalma sorunu genel olarak donanım kaynaklıdır.
(Burada "Sık Sık" ibaresine dikkat edilmelidir. Ara sıra açılış ekranında kalan cihazlar bu nitelemenin dışındadır.)
Çoğu teknik servis bu durumu yazılımdan kaynaklanıyormuş gibi göstermektedir.
Elbette böyle davranmalarının bir çok nedeni var.

Anlayacağınız, hangi yazılımı yüklerseniz yükleyin, sizin cihazınızdaki mevcut sorun devam edecektir.

masmavi-19

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
23
5
3
48

kyrenia

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2017
7
3
3
44
Halen ihtiyaci olan varsa clouda upload ediyorum, elimdeki model rk3168 olan model, 2 gun aradim uygun rom bulamadim, hurdalari karistirirken ayni cihazi buldum cihazdan romu dump ettim ve yuklemek uzere hazirladim, cihaza yukledim ve sorunsuz calisiyor. umarim benim gibi cok arayanlarin isine yarar.
saygilar.
anakart kodu : BX_S101_RK3168_V4+C0B 2013 09 07 ye
inca model : IT-101B
LINK :

RAR dan cikartin, androidtool.exe yi calistirin, tableti usb den bilgisayara baglayin ve ses - ile birlikte powere basarak birkac saniye bekleyin, uygulama cihazi gorunce Run a tiklayin ve islemin bitmesini bekleyin.

romu attigim yer 1 ay sure veriyor o yuzden birileri uzun sure kalacak biryere upload ederse daya iyi olur.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Halen ihtiyaci olan varsa clouda upload ediyorum, elimdeki model rk3168 olan model, 2 gun aradim uygun rom bulamadim, hurdalari karistirirken ayni cihazi buldum cihazdan romu dump ettim ve yuklemek uzere hazirladim, cihaza yukledim ve sorunsuz calisiyor. umarim benim gibi cok arayanlarin isine yarar.
saygilar.
LINK :

RAR dan cikartin, androidtool.exe yi calistirin, tableti usb den bilgisayara baglayin ve ses - ile birlikte powere basarak birkac saniye bekleyin, uygulama cihazi gorunce Run a tiklayin ve islemin bitmesini bekleyin.

romu attigim yer 1 ay sure veriyor o yuzden birileri uzun sure kalacak biryere upload ederse daya iyi olur.
Teşekkürler paylaşım için.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
saygilar.
LINK :

Paylaşım için teşekkürler.
Hemen indirip arşivime ekleyeyim.
Bakarsınız gün gelir birisine lazım olur.

kyrenia

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2017
7
3
3
44
elime cihazın yukarıdaki resimde verilen a10 işlemcilisi geçti bu gün, ihtiyacı olan varsa cihazdan romu çekeyim, elimiz değmişken hepsini helletmiş olalım sanırım bu cihaz 3 farklı versiyon, 3. de elime geçerse onu da yaparım.

• Beğen
Tepkiler: astek055

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
elime cihazın yukarıdaki resimde verilen a10 işlemcilisi geçti bu gün, ihtiyacı olan varsa cihazdan romu çekeyim, elimiz değmişken hepsini helletmiş olalım sanırım bu cihaz 3 farklı versiyon, 3. de elime geçerse onu da yaparım.
Çekip bize gönderirseniz iyi olur hocam. Şuan için lazım değil ama ileride illaki lazım olur. Elimizde hazır bulunursa daha sonra aramamıza gerek kalmaz.