Infinix Zero 8 Brick Oldu

market33

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2019
9
0
1
32
Merhabalar. Öncelikle konuyu yanlış yere açıyorsam özür dilerim. İnfinix Zero 8 cihazıma root atmaya çalışıyordum. Rootu attıktan sonra açılış ekranında durup tekrar resetliyor hiçbir şekilde açılmıyor. Fastboot Recovery bölümlerine de girmiyor. Sürekli boot ekranında kalıp reset atıyor kendisine. Stock Romu indirdim. SP Flash tool ile romu flashlamaya çalışıyorum sürekli sp den aynı hatayı alıyorum. Driverler kurulu. Bootloader kilidi de açık. Cihazın kapağı çıkardım batarya soketini çıkarıp yine denedim SP yine hata veriyor. Ayrıca Cihazı pcye bağlayınca aygıtlarda 2 saniye duruyor sonra kayboluyor. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yardım istiyorsunda cevap veren yok ??? çözümü ne dair

Forumumuza 2017 yılında katılmışsınız.
Tam 3 yıl önce.
Foruma yazdığım iletilere baktım, bu koskoca üç yıl içerisinde:
Bilgi birikiminizden hiç bir şey paylaşmamışsınız, haliyle de hiç kimseye zerre kadar yardımınız dokunmamış.
İletileriniz genel olarak: "Bakalım, teşekkürler ve deneyelim bakalım" ibarelerinden oluşuyor.
Anladığım kadarıyla tamir işleri ile uğraşıyorsunuz ama hiç kimseye bir faydanız dokunmuyor.
Şimdi kendi durumunuzu foruma bir genelleyiniz.
İstisnalar hariç, hemen hemen herkes sizin gibi olduğu için, ne yazık ki forumda çoğu soru cevapsız kalabiliyor.
Kısacası: Ne ektiniz ki, ne biçeceksiniz?

• Beğen
Tepkiler: gen_com

sırık

Üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2018
71
7
8
40
Adam her önüne çıkan foruma sorununu yazmış ama nasıl çözdüğünü yazmamış,
muhtemelen pili çıkarıp takınca düzelmiştir.

Bende de brick olan ZERO 8i var deniyecem şimdi

edit: batarya sök tak yapınca düzeldi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: fenerliufuk