iPhone 8 Sızıntı Resim

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Yahu siz Mars' ta mısınız.? İphonun girmediği bir metrekare yada insan hücresi kaldı mı ? Adamlar (Amerikalılar) öyle güzel bir reklaming yapıyorlar ki, ürün daha çıkmadan, applestore önünde çadırı dikiyor adamlar(yanlış anlaşılmasın:D). Sansasyonel haberler, numaradan sızma haberler, görüntüler, almayacak insan bile almaya kalkıyor. Yoksa bir halt yok. Elindeki cihazdan biraz daha hızlı o. Gidiyor onu yeğenine hediye ediyor yada telefoncuya hibe eder gibi satıyor, sonrada bankadan ev kredisi çeker gibi parayı çekip telefona yatırıyor. kıssa dan hisse, amcam beni ve kendi oğlunu biz küçük yaşta sigara içerken yakalamıştı (şu an o zıkkımı içmiyorum) Bize ders gibi bir laf etmişti. "Bu zıkkım zevk işi oğlum. Baba parasıyla içmeyeceksin, kendi kazancınla içeceksin. Hiç içmenizi istemem ama baba parasıyla erkeklik olmaz" demişti. Vesselam, benim güzel vatandaşım, banka kredisiyle iphone alıyor. Şunu hep derim, cep telefonu bir araçtır. Cebinde, yada birikimin olan bir nakitin varsa ve bu harcama senin aileni zor duruma düşürmeyecekse, ver 3000-4000 bin lira al iphonu. Amma, cebinde para yok, evden karın sana tuz deyince için cız ediyorsa, borcun harcın varsa, be kardeşim banka borcuyla iphone almak senin neyine. Hiç unutmam, iphone 6s yeni çıktı. Vatandaş sıfır almış geldi. Kırılmaz 10 lira deyince, 5 lira diye jelatin çektirmişti elemana. Üzüldüm ya, adamın cebinde başka para yok ki, "abi cebinden evi arayabilirmiyim" demişti, vatandaşın kontörü bile yok hattında. Yazık. Arabasını(Şahini) telefoncuya verip iphone alan gördüm ben ya. Keşke bu telefon ülkeme hiç gelmese. Yazık vatandaşıma. İphone hastalık. Bende üç tane var. 6s i verdim 7 aldım, 5s var birde 6 var. Kıyamıyorum satmaya. Ama daha da almam. Hele 8 i hiç almam. Ekran amoled olunca alınmaz artık. Retinanın hissiyatı farklı. Amoled ekran olunca, ekranıda pahalı olacak. Şimdi 270 liraya değişen ekran 800-1000 lira arası olacak. Gerek yok o kadar riske. Elindekine devam. Ama benim vatandaşım alacak merak etmeyin. Kimseye almayın diyemezsin. Zenginse zaten alsın, dokunmaz. Ama ortadireğe acırım ben. 5500 e al, kutuyu açmadan 3000 e sat. Bunu çok görecez. Vadeli 7700 liraya İphone 7 plus alıpta 3500 e ağlayarak satan çok gördüm. Taze para çabuk biter. Ama ödeyemezsen icralar başlar. Yazık benim vatandaşıma. Yine çok kişinin yuvası dağılacak, çocuklar anasız babasız büyüyecek.

:ciz: Alma.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Ve son bir bilgi, sadece ve sadece siyah renk çıkacakmış. Beyaz renk bekleyenler, fazla bir beklentiye kapılmasınlar. Bir ihtimalde olsa belki metalik gümüş renk olabilir.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bende artık iPhone alamıyorum. Fiyatları çok yükseldi, bide artık benim severek kullandığım jailbreak çıkmıyor. Apple tüm hacker'ları satın aldı. Jailbreak yapan kalmadı. Jailbreak olmadan bir iPhone asla kullanmam, kullanamam. 3G'den beri jailbreak'li kullanıyorum. Şu an iPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak'li kullanıyorum. Ama artık iPhone 5s kasmaya başladı. Ve bir çok uygulama en az iOS 9 ve üstünü destekler oldu.

Eskiden iPhone kullanmak benim için ayrı birşeydi. Ama şimdi jailbreak çıkmaması ve fiyatların iyice uçması beni zorluyor.

En azından Android işletim sisteminde yasaklar yok. Istediğin gibi üzerinde oynama yapabiliyorsun. Ama iOS için bu öyle değil. En basitinden bir dosya bile indiremiyorsun. Müzik indirmek video indirmek ayrı dert. Bunun gibi bir sürü yasaklar var. Jailbreak bu yasakları kaldırıp istediğimiz gibi kullanmamızı sağlıyordu.

Şimdi bir iPhone 6s almak istesem en az cebimden 1500 tl çıkması gerek. Ben iPhone 5s'i verip üzerine 300 tl ye xiaomi mi 5s plus alırım, bütçeyi de zorlamamış olurum.

• Beğen
Tepkiler: symbazz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Evet haklısın. Bir de son zamanlarda iphone alıcıları, telefonlarını 3310 gibi kullanıyor. Hiçbir uygulama yok. Bir iki internet bankacılığı uygulaması, instagram whatsapp, o kadar. Adam daha çektiği fotoları bilgisayarına nasıl atacağını bilmiyor. İyi hoş, burada onunda sektörü oluştu. 40 liraya resim ve videoyu flash belleğe çekiyorlar.
İphone almak herkesi kasıyor aslında. Ah işte o hava atma rüyası varya, o kasıntıyı alıyor insanımızdan. Alacak adam kafede masanın üstüne koyacak. Hava atacak. Gel şurdan bi et döner ısmarla desen, cebinde para yok ama. Acınacak haldeyiz valla.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Yahu siz Mars' ta mısınız.? İphonun girmediği bir metrekare yada insan hücresi kaldı mı ? Adamlar (Amerikalılar) öyle güzel bir reklaming yapıyorlar ki, ürün daha çıkmadan, applestore önünde çadırı dikiyor adamlar(yanlış anlaşılmasın:D). Sansasyonel haberler, numaradan sızma haberler, görüntüler, almayacak insan bile almaya kalkıyor. Yoksa bir halt yok. Elindeki cihazdan biraz daha hızlı o. Gidiyor onu yeğenine hediye ediyor yada telefoncuya hibe eder gibi satıyor, sonrada bankadan ev kredisi çeker gibi parayı çekip telefona yatırıyor. kıssa dan hisse, amcam beni ve kendi oğlunu biz küçük yaşta sigara içerken yakalamıştı (şu an o zıkkımı içmiyorum) Bize ders gibi bir laf etmişti. "Bu zıkkım zevk işi oğlum. Baba parasıyla içmeyeceksin, kendi kazancınla içeceksin. Hiç içmenizi istemem ama baba parasıyla erkeklik olmaz" demişti. Vesselam, benim güzel vatandaşım, banka kredisiyle iphone alıyor. Şunu hep derim, cep telefonu bir araçtır. Cebinde, yada birikimin olan bir nakitin varsa ve bu harcama senin aileni zor duruma düşürmeyecekse, ver 3000-4000 bin lira al iphonu. Amma, cebinde para yok, evden karın sana tuz deyince için cız ediyorsa, borcun harcın varsa, be kardeşim banka borcuyla iphone almak senin neyine. Hiç unutmam, iphone 6s yeni çıktı. Vatandaş sıfır almış geldi. Kırılmaz 10 lira deyince, 5 lira diye jelatin çektirmişti elemana. Üzüldüm ya, adamın cebinde başka para yok ki, "abi cebinden evi arayabilirmiyim" demişti, vatandaşın kontörü bile yok hattında. Yazık. Arabasını(Şahini) telefoncuya verip iphone alan gördüm ben ya. Keşke bu telefon ülkeme hiç gelmese. Yazık vatandaşıma. İphone hastalık. Bende üç tane var. 6s i verdim 7 aldım, 5s var birde 6 var. Kıyamıyorum satmaya. Ama daha da almam. Hele 8 i hiç almam. Ekran amoled olunca alınmaz artık. Retinanın hissiyatı farklı. Amoled ekran olunca, ekranıda pahalı olacak. Şimdi 270 liraya değişen ekran 800-1000 lira arası olacak. Gerek yok o kadar riske. Elindekine devam. Ama benim vatandaşım alacak merak etmeyin. Kimseye almayın diyemezsin. Zenginse zaten alsın, dokunmaz. Ama ortadireğe acırım ben. 5500 e al, kutuyu açmadan 3000 e sat. Bunu çok görecez. Vadeli 7700 liraya İphone 7 plus alıpta 3500 e ağlayarak satan çok gördüm. Taze para çabuk biter. Ama ödeyemezsen icralar başlar. Yazık benim vatandaşıma. Yine çok kişinin yuvası dağılacak, çocuklar anasız babasız büyüyecek.

:ciz: Alma.

Mars'da değilim.
Köydeyim.
Burada bakkal ve berber dükkanından başka hiç bir şey yok.
Kafamız rahat.
:vantilator:

Son düzenleme: