Yardım JSmax MID-713C Maalesef OTA Durdu Hatası

Yazdır

Sıgsauer

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
34
13
8
34
Merak etmeyin, şu an zaten okumayanlar devlet memuru. Hepsi mesai doldurmaya bakıyor. Kendini geliştirme yok. Aralarındaki tek muhabbet, emekliliğe ne kadar kaldı, ne kadar maaş alırım, emekli olmayım burada daha iyi maaş alıyorum gibi.
Bu konu dışıydı.

Katılmıyorum hocam. Bende devlet memuruyum. Sürekli farklı konularda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Hergün gece çalışıyorum. Allah'a şükür ne para derdim var ne mesai bitsin istiyorum. Elektronik, teknoloji, bilgisayar, yazılım işini de çok seviyorum. Elimden geldiği kadar çevremdeki ve tanıyıp tanımamam önemli değil herkese bildiğim konuda yardım etmeye bakarım... Keşke hiç emekli olmasam şuanki mesleğimden. Dünyaya bir daha gelsem yine aynı işi yaparım. Yaptığım işin bu konularla uzaktan yakından alakası yok. Hatta bazen arkadaşlarımın bile dalga geçtiği olur senle ne alakası var bu işlerin diye. Ama onlara kulak asmayacak kadar kendimi geliştirdim... :expressionless:

Edit: İlk telefonum bozulduğunda telefoncuya gittim. Sadece yazılım bozulmuştu. Masraf olarak ilk telefoncu bana 250 lira ikinci telefoncu 170 lira masraf çıkardı. Sinirlenip eve gittim bende 2 saatte kendim halletim ve ondan sonra akıllandım...

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Katılmıyorum hocam. Bende devlet memuruyum. Sürekli farklı konularda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Hergün gece çalışıyorum. Allah'a şükür ne para derdim var ne mesai bitsin istiyorum. Elektronik, teknoloji, bilgisayar, yazılım işini de çok seviyorum. Elimden geldiği kadar çevremdeki ve tanıyıp tanımamam önemli değil herkese bildiğim konuda yardım etmeye bakarım... Keşke hiç emekli olmasam şuanki mesleğimden. Dünyaya bir daha gelsem yine aynı işi yaparım. Yaptığım işin bu konularla uzaktan yakından alakası yok. Hatta bazen arkadaşlarımın bile dalga geçtiği olur ne alaka senle diye :expressionless:

;)
Polis memuru musunuz?
:polis:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Katılmıyorum hocam. Bende devlet memuruyum. Sürekli farklı konularda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Hergün gece çalışıyorum. Allah'a şükür ne para derdim var ne mesai bitsin istiyorum. Elektronik, teknoloji, bilgisayar, yazılım işini de çok seviyorum. Elimden geldiği kadar çevremdeki ve tanıyıp tanımamam önemli değil herkese bildiğim konuda yardım etmeye bakarım... Keşke hiç emekli olmasam şuanki mesleğimden. Dünyaya bir daha gelsem yine aynı işi yaparım. Yaptığım işin bu konularla uzaktan yakından alakası yok. Hatta bazen arkadaşlarımın bile dalga geçtiği olur ne alaka senle diye :expressionless:

Zaten herkesi aynı kefeye koyamayız. Siz farklı olabilirsiniz ama inanın yarısından çoğu böyle.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Polis olsun, başımın üstüne. Bu vesileyle bugün helikopter kazasında ölen arkadaşımızı da burada anmak istiyorum.:asker:

• Beğen
Tepkiler: Sıgsauer

Sıgsauer

Üye
Kayıtlı üye
9 Haz 2017
34
13
8
34
Polis olsun, başımın üstüne. Bu vesileyle bugün helikopter kazasında ölen arkadaşımızı da burada anmak istiyorum.:asker:

2 şehidimiz vardı bugün :(
Birisi dün gece İstanbul/Gaziosmanpaşa silahlı saldırıya uğrayan polis memuru ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıyor orda şehit düştü...
Diğeride Niğde Pmyo'da helikopter kazasındaki polis memuru...
Allah şehadetlerini kabul etsin. Ruhları şad olsun!

• Beğen
Tepkiler: symbazz