Kaan N1 Yazılım Lazım

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
Başarı teknik servisinden mail yoluyla istemeyi deneyin ama sanmıyorum vereceklerini yazılımı bulamadım şahsen

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

turkcellgsm

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
41
28
18
46
ustam bir telefoncudan sıfırını al ve çin boxlarından birisiyle yedek al mesela infinty.

ama full yedek değil firmware yedeği imei karışmasın sonra

• Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Kaan N1 yazılım lazım
mt6755 işlemci

Hocam bu cihaz İSPANYOL bir marka ile aynı olması lazım. Onun yazılımı ve ana Kartı muhtemelen aynıdır. Gerçi siz daha iyi bilirsiniz. Onu bulursam burada paylaşacağım.

Edit= Wolder wiam 65 ile herşeyi aynıymış. Ama bu cihazında yazılımını bulamadım. Arıyorum , bulursam paylaşacağım.

Son düzenleme:

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Bu Türk firmaları neden piyasaya sürdükleri ürünlerin yazılım dosyalarını paylaşmıyor, anlamış değilim. Sonuçta ortaya patentli yepyeni bir ürün koymuyorsunuz. Replika cihaz işte ver yazılımını ne olacak ki?

• Beğen

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
Bu Türk firmaları neden piyasaya sürdükleri ürünlerin yazılım dosyalarını paylaşmıyor, anlamış değilim. Sonuçta ortaya patentli yepyeni bir ürün koymuyorsunuz. Replika cihaz işte ver yazılımını ne olacak ki?

Sözde tekel olmak amaçları. Temiz bir cihaz bulup emmc dump yapmak lazım.

• Beğen

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Amaçları belli değil mi?
Ne yazık ki günümüzde çoğu firma, kimden ne kadar ne çıkar sağlarız hesabı yapmakta.
Müşteri memnuniyetini, destek konusunda bir numarayı olmayı düşünen çok az.

Sinekten yağ çıkartıyor bu Turkcell. Siz hala firmadan yazılımın yayınlanmasını bekliyorsunuz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam bu cihaz İSPANYOL bir marka ile aynı olması lazım. Onun yazılımı ve ana Kartı muhtemelen aynıdır. Gerçi siz daha iyi bilirsiniz. Onu bulursam burada paylaşacağım.

Edit= Wolder wiam 65 ile herşeyi aynıymış. Ama bu cihazında yazılımını bulamadım. Arıyorum , bulursam paylaşacağım.

Bahsettiğiniz marka ve modelli cihaz hakkında yaptığım aramalar ne yazık ki sonuçsuz kaldı.
Cihazından ümidini kesmiş kişiler, bulunan Umi Super ve Umi Max yazılımlarını deneyebilirler.

Önerdiğim yazılımları denemek oldukça risklidir ve cihazınızı tamamen kullanılmaz hale getirebilirsiniz.
Hatta cihazınız alev alıp patlayabilir.
Önerdiğim yazılımlarla denemeler yapmak konusunda bütün sorunluluk cihaz sahiplerine aittir.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bahsettiğiniz marka ve modelli cihaz hakkında yaptığım aramalar ne yazık ki sonuçsuz kaldı.
Cihazından ümidini kesmiş kişiler, bulunan Umi Super ve Umi Max yazılımlarını deneyebilirler.

Önerdiğim yazılımları denemek oldukça risklidir ve cihazınızı tamamen kullanılmaz hale getirebilirsiniz.
Hatta cihazınız alev alıp patlayabilir.
Önerdiğim yazılımlarla denemeler yapmak konusunda bütün sorunluluk cihaz sahiplerine aittir.

"alev alıp patlayabilir" İlginç. Gıcık olduğum birinden başlayım. Cihazı verip bu yazılımı yükle deyim. :D:D