Recovery LeEco Le Max 2 TWRP ve Flash Yükleme

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar cihazımızı fastboot moda almadan önce gerekli dosyaları Pc ye indiriyoruz.
Gerekli Dosyalar

Dosyaları indirdiklten sonra cihazımızı fastboot moda alıp pc ye bağlıyrz ve Minimal adb yi açıp komutlarımızı sırasıyla giriyoruz.
*adb devices
*adb reboot bootloader
*fastboot oem unlock
*fastboot oem unlock-go
*fastboot flash recovery twrp-3.0.2-1-x2.img

Konunun görselleri ekte mevcuttur.

Ekli dosyalar

• Le Max2 Twrp ve Flash.docx
    347.3 KB · Görüntüleme: 35
Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Teşekkürler kardeşim konu için emeğine sağlık. Konunu düzenledim fakat baya uğraştım. Site kuralları gereği açık link paylaşmak yasak. Yukarıda yaptığım gibi paylaşım yapmaya çalışırsan sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Teşekkürler kardeşim konu için emeğine sağlık. Konunu düzenledim fakat baya uğraştım. Site kuralları gereği açık link paylaşmak yasak. Yukarıda yaptığım gibi paylaşım yapmaya çalışırsan sevinirim.
Serdar abi link gizlemeyi bilmiyorum halen :gormedim: onu nasıl yapcz bir örnekle anlatabilmen mümkün mü

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

prens3574

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Kas 2018
1
0
1
50
Selam telefon fasboot modda usb görmüyor ve twrp yüklemesi yapamıyorum tüm driver yüklü olmasına rağmen destek olurmusunuz