Lefe Blade X7

• Konbuyu başlatan binGos
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 1K

binGos

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Haz 2020
4
0
1
24
ARKADAŞLAR LEFE BLADE X7 bir belalı telefonum var. Bunun tam olarak kodu vardı (NX608J gibi birşeydi) amazonda yazınca direk olarak çıkıyordu bilen varsa yazsın. Birde asıl sorunum on off filmi lazım nasıl bulucam yardımcı olabilir misiniz ? Aşağıdaki fotoğrafta on off filmi kodu falan araştırdım ama bir türlü bulamadım lütfen yardımcı olun. (Ve ya fotoğrafta gördüğünüz kısma yol çekip birbirine birbirlerine deydirerek ses azlatma ve ya kapama açama işlemi yapabilirmiyim ?)

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Bu cihaza ait yedek parça bulmanız zor gibi görünüyor. Bir kaç yerde rastladım ama bire bir aynısı değildi.
Dediğiniz yolu deneme yanılma yaparak test edebilirsiniz. Eğer film üzerinde kondansatör varsa sizin onları direkt birleştirmeniz her seferinde farklı düğmenin çalışmasına neden olacak.
Amacınız sadece ses açma kapamak ise sanal tuşlar ekleyen uygulamalar mevcut.
Aynı şekilde telefonu açıp kapatabilen uygulamalar da mevcut.
Ben uygulamasını kullanıyorum. İçinde bol bol açıklama mevcut. O yüzden açıklamasını yapma gereği duymuyorum şimdilik.

• Beğen
Tepkiler: binGos

binGos

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Haz 2020
4
0
1
24
Bu cihaza ait yedek parça bulmanız zor gibi görünüyor. Bir kaç yerde rastladım ama bire bir aynısı değildi.
Dediğiniz yolu deneme yanılma yaparak test edebilirsiniz. Eğer film üzerinde kondansatör varsa sizin onları direkt birleştirmeniz her seferinde farklı düğmenin çalışmasına neden olacak.
Amacınız sadece ses açma kapamak ise sanal tuşlar ekleyen uygulamalar mevcut.
Aynı şekilde telefonu açıp kapatabilen uygulamalar da mevcut.
Ben uygulamasını kullanıyorum. İçinde bol bol açıklama mevcut. O yüzden açıklamasını yapma gereği duymuyorum şimdilik.
telefonun yan tuş filmi komple bozuk hiçbir tuş çalışmıyor telefon şuanda kapalı nasıl açıcağım onuda bilmiyorum. Peki buna uyumlu tuş bulabilir miyim ? aynısı olmasınada gerek yok yeterki uyumlu olsun.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Biraz araştırma yapmak gerekebilir.

Cihazı açmak için şu resimde gösterdiğim bağlantı noktalarını farklı 2 tanesini birbiri ile birleştirip bir kaç saniye bekleyin. Cihaz tepki vermezse 2 şerli olarak farklı şekillerde birleştirmeler yapıp tek tek her biri için bir kaç saniye bekleyin.
Düşük bir ihtimal de olsa işe yarayabilir.

Cihaz için uygun bir parça bulursam paylaşırım.

• Beğen
Tepkiler: binGos

binGos

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Haz 2020
4
0
1
24
Biraz araştırma yapmak gerekebilir.

Cihazı açmak için şu resimde gösterdiğim bağlantı noktalarını farklı 2 tanesini birbiri ile birleştirip bir kaç saniye bekleyin. Cihaz tepki vermezse 2 şerli olarak farklı şekillerde birleştirmeler yapıp tek tek her biri için bir kaç saniye bekleyin.
Düşük bir ihtimal de olsa işe yarayabilir.

Cihaz için uygun bir parça bulursam paylaşırım.

Çok teşekkür ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Burada bir parça mevcut.
Bir usta belki bunu elden geçirerek sizin cihazınız ile uyumlu hale getirebilir.
Ben yapabilirim, eminim başkaları da yapabilir.

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden