Yardım Lenovo K5 - A020a41 FRP Bypass Sorunu

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
lenovo k5- a6020a41 Frp Bypass işlemini gerçekleştiremiyorum.
Bootloader lock olduğundan dolayı da programlar la bi işlem yapamadım.
Bootloader'ı Unlock nasıl yaparım veya frp'sini sanıl kırarım yardımcı olurmusunz ?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
lenovo k5- a6020a41 Frp Bypass işlemini gerçekleştiremiyorum.
Bootloader lock olduğundan dolayı da programlar la bi işlem yapamadım.
Bootloader'ı Unlock nasıl yaparım veya frp'sini sanıl kırarım yardımcı olurmusunz ?
Cihaz açın sd kart takın görmesi lazım sonrası basit zaten.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
YAPIYORUM SONRASINDA NE YAPACAGIM ?
TIKANDIM BU CİHAZDA..

Eğer aşırı uğraş gerektirecekse en yakın teknik servise başvurmanızı öneririm. Beş dakika içinde işlem halledilir. Ya da konuya sizin için ekleyeceğimiz yöntemleri adım adım uygulamaya çalışın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Eğer aşırı uğraş gerektirecekse en yakın teknik servise başvurmanızı öneririm. Beş dakika içinde işlem halledilir. Ya da konuya sizin için ekleyeceğimiz yöntemleri adım adım uygulamaya çalışın.

teknik servise başvurdukdan sonra bir anlamı kalmıyor. cihaz 15/20 güne geliyor.
Bootloader'ı unlock yapsam gerisi kolay ama onu yapamıyorum. FRP programı takılı kalıyor. Fail veriyor.

Cihaz açın sd kart takın görmesi lazım sonrası basit zaten.

burada sd kart yönteminden bahsediyor bunuda bulamadım. tüm araştırmalarda aynı kapıya çıktım. yani elim boş kaldı.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
teknik servise başvurdukdan sonra bir anlamı kalmıyor. cihaz 15/20 güne geliyor.
Bootloader'ı unlock yapsam gerisi kolay ama onu yapamıyorum. FRP programı takılı kalıyor. Fail veriyor.

burada sd kart yönteminden bahsediyor bunuda bulamadım. tüm araştırmalarda aynı kapıya çıktım. yani elim boş kaldı.
Üst mesajda yazdım.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari

O zaman Qfil ile yapılan bir yöntem var onu deneyin eğer gerekli dosyaları bulamazsanız sizin için konuya eklerim ama yarın ekleyebilirim çünkü bilgisayarım yanımda değil.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
O zaman Qfil ile yapılan bir yöntem var onu deneyin eğer gerekli dosyaları bulamazsanız sizin için konuya eklerim ama yarın ekleyebilirim çünkü bilgisayarım yanımda değil.

gerekli dosyaları buluyorum ama indiremiyorum. :tugla:
yarın dosyaları siz paylaşabilirseniz sevinirim.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
, ve adreslerden gerekli dosyaları indirebilirsin.
Ustam bağlantılarda sadece çaışıyor diğerleri hata veriyor. i dosyayıda indiremiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Ustam bağlantılarda sadece çaışıyor diğerleri hata veriyor. i dosyayıda indiremiyorum.
Aslında bağlantılar çalışıyor ama link ekleme esnasında aksilik olmuş herhalde siz linke tıklayın en sondaki / işareti silin öyle deneyin. Ayrıca linkleri tekrar düzenledim. Çalışıyor şimdilik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: astek055