Yardım Lenovo Vibe K5 A6020a41 FRP Kaldırma Sorunu

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
slm arkadaşlar k5 Lenovo A6020a41 frp var google accountu birtürlü geçemedim frp programlar var açtı gösteriyor açmamış fasboot üzerinden yaptım hata veriyor qufil program ile denedim hata veriyor
bazı arkadaşlar sürücüden yapar demiş sürücüleri driverleri kaldırdım yedinden kurudm pc resttar yaptım tekrar qfil ile yukleme yaptım malewsef aynı bazıla arkadşlar bootloader kilidi var oaçılmadan kırmadan olmaz demi,ş ?
nasıl açabilirim kimiside pc sürücü imzasını devredışı bırak demiş onuda yaptım tekrak qfıl denedmim aynı hata veriyor başka nasıl açabiliriz arkadaşlar

bu hatayı veriyor
Start Sending Programmer
Download Fail:System.Exception: Unable to download Flash Programmer using Sahara Protocol

konum: QC.QMSLPhone.Phone.QPHONEMS_SaharaArmPrgDownload(S tring sFileName)
konum: QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownload ArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)
Download Fail:Sahara FailSahara Fail
Finish Download
nasıl çözebiliriz

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Bu işlemi yapabilmeniz için ilk olarak bootloader kilidini halletmeniz gerekiyor. Başka şekilde halledemezsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
nasıl hhaletcem ustad sorun burda zaten bootloader kilidini çözdükmü gerisi gelcek
Bunun için elinizde box olması gerekiyor. Bu işlemi UAT Tool ile beş dakikada halledebilirsin.İsterseniz cihazınızı fastboot moda alın minimal ADB and fastboot üzerinden şu komutu girerek deneyin sonra tekrar frp remove işlemi deneyin qfil üzerinden.
Komut: fastboot oem unlock-go

Son düzenleme:

bukalemun82

Üye
Kayıtlı üye
23 Şub 2017
44
24
8
43
onları denedim çok
FAILED <remote: oem unlock is not allowed>