Yardım LG G Pro Lite D682TR Kendi Kendine Recovery Girme Sorunu

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu cihazdan elimde var.

Lg d682tr cihazı lg pc suite ile yazılım yükledim.
Yazılım sorunsuz yükleniyor ama cihaz lg logosundan sonra direk recovery komutuna geçiyor ve hiçbir işlem yapmıyor. Ne kapama ne de diğer tuşlar çalışmıyor. Cihaz Mtk işlemcilidir.

Download moda sorunsuz giriyor.

Format moduna da girmiyor.

Tuşlar ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Çünkü cihaz çalışıyordu sadece donma sorunu vardı. Emmc sorunu olacağını düşünüyorum. Ama emin değilim, çünkü cihaz çalışıyordu.

Edit= Arkadaşlar cihaz hafıza kartından resimleri taşırken birden kapanmış be açılmamış. Yani bana geldiğinde de bu durumdaymış. Cihazın tüm tuşlarını söktük gene cihaz recovery moda atıyor. EMMC çipi silikonlu olduğu için herhangi bir müdehale yapılamıyor. Cihaz iade edildi.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bugün bende iade ettim bu cihazı. Cihaz güzelce downloada giriyor. Yazılımı alıyor. Ama Ne recovery ye giriyor ne de açılıyor. Logo da kalıyor. Can sıkan bir cihaz. Aynı sorun bence. Flash toolda Normal seçeneğinde hat vermiyor ama Cse modunda programdan atıyor. Ver gitsin geri, değmez.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bugün bende iade ettim bu cihazı. Cihaz güzelce downloada giriyor. Yazılımı alıyor. Ama Ne recovery ye giriyor ne de açılıyor. Logo da kalıyor. Can sıkan bir cihaz. Aynı sorun bence. Flash toolda Normal seçeneğinde hat vermiyor ama Cse modunda programdan atıyor. Ver gitsin geri, değmez.

Valla artık lg alırken 2 kere düşünmek gerek. Bu lg cihazlarını aldığımız zaman mutlaka risk vermeliyiz. Yoksa başımıza kalıyor.

• Beğen
Tepkiler: symbazz