Çözüldü LG G2 Unbrick Hayata Dönüş SRK Tool 2.0 (D800/1/2/5, F320S/L/K, L22, LS980)

Yazdır

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
LG G2 her android gibi bırden fazla brıck olma durumuna dusebılıyor.
Bütün LG G2 sürümleri için hazır unbrıck programı yapılmıştır. Yapanların emeğine sağlık.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Unutmayınız.
Buradaki işlemler yapılırken yanlış işlem yapıldığı takdirde cihazınızda zarar oluşabilir ve Cihazda oluşacak zarardan
ve sorumlu değilimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hilmibeyy

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eki 2018
2
0
1
33
merhaba elimde d802tr modeli lg g2 var. cihazı lollipop sürümden kitkat sürüme çekmek için bilgisayra bağladım işlemleri başlattım ama bilgisayarda tekrar deneyin diye bir mesaj belirdi lg mobile tools programı üzerinde ve ben de kabloyu cihazdan çektim ama telefonun ekranında yükleme yüzde 3 e kadar ilerlemiş görünüyordu ve cihazı kapatıp tekrar açmak istedim ama bir türlü açamadım. kurtarma moduna giremiyorum ve hard format atamıyorum. Pc ye bağlayınca da sadece qualcomm 6006 usb benzeri bir port açılıyor sadece. ne yaptımsa düzeltemedim. bana detaylı olarak anlatabilir misiniz nasıl düzelteceğimi?
sanırım süperbrick oldu cihazım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba elimde d802tr modeli lg g2 var. cihazı lollipop sürümden kitkat sürüme çekmek için bilgisayra bağladım işlemleri başlattım ama bilgisayarda tekrar deneyin diye bir mesaj belirdi lg mobile tools programı üzerinde ve ben de kabloyu cihazdan çektim ama telefonun ekranında yükleme yüzde 3 e kadar ilerlemiş görünüyordu ve cihazı kapatıp tekrar açmak istedim ama bir türlü açamadım. kurtarma moduna giremiyorum ve hard format atamıyorum. Pc ye bağlayınca da sadece qualcomm 6006 usb benzeri bir port açılıyor sadece. ne yaptımsa düzeltemedim. bana detaylı olarak anlatabilir misiniz nasıl düzelteceğimi?
sanırım süperbrick oldu cihazım

Konuda paylaşılan videodaki işlemler işinizi görmedi mi?