LG G4 815P Brick Çözümü

Meta başlık: LG G4 815P Brick Çözümü

Meta açıklama: LG G4 815P Brick Çözümü

Yazdır

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
merhaba arkadaşlar

LG G4 PC bağlayınca Aygıt Yöneticisinde "Qualcomm HS-USB QDLoader 9008" olarak görmektedir. Bu arkadaşı nasıl ayağa kaldırabiliriz? Daha önce tecrüme edeniz oldumu?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Lg telefonlar uyumsuz root denemesinden sonra, bazı sürüm düşürmelerinde yada donanımsal olarak, son zamanlarda bu şekilde kernel hatası veriyor. Bu da Lg kullanıcılarını canından bezdirdi. Bu cihazları ilk olarak, orjinal yazılım atarak kaldırmak gerekiyor. QLoader olarak görüyorsa, raw yedeğini bulmanız ve Qfil ile yazılımını atmanız gerekiyor. Lg kadar saçma sapan, her tarafı Fiat arabası gibi şakur şukur dökülen bir telefon görmedim. Zannediyorum, bu telefonları 2 senede dökülmeleri için bayağı mühendislik çalışması yapmışlar. Diğer bir ayağa kaldırma seçeneği de J-Tag yöntemi. Bunu özel servislerde yaptırabilirsiniz.

Ayrıca ve bakabilirsiniz. Belki size bir ışık verir.:vantilator:

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Benimde şu an elime H525TR var. Aynı şekilde hangarda bekliyor. Raw sürümünü bulamadım. Almıyacağım bunları tamire diyorum ama yine de kaşınıyoruz. :tugla:

:vantilator:

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
Lg telefonlar uyumsuz root denemesinden sonra, bazı sürüm düşürmelerinde yada donanımsal olarak, son zamanlarda bu şekilde kernel hatası veriyor. Bu da Lg kullanıcılarını canından bezdirdi. Bu cihazları ilk olarak, orjinal yazılım atarak kaldırmak gerekiyor. QLoader olarak görüyorsa, raw yedeğini bulmanız ve Qfil ile yazılımını atmanız gerekiyor. Lg kadar saçma sapan, her tarafı Fiat arabası gibi şakur şukur dökülen bir telefon görmedim. Zannediyorum, bu telefonları 2 senede dökülmeleri için bayağı mühendislik çalışması yapmışlar. Diğer bir ayağa kaldırma seçeneği de J-Tag yöntemi. Bunu özel servislerde yaptırabilirsiniz.

Ayrıca ve bakabilirsiniz. Belki size bir ışık verir.:vantilator:

Teşekkür ederim. ustam. Dediklerine aynen katılıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ebircan35

Aktif üye
Yasaklı üye
6 Şub 2017
170
191
43
44
Cihazın emmc chip arızası mevcut çıktı. Anakart değiştirilecek.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Mesela babında dedim. Olanlar insanın aklına böyle bir olasılığı getiriyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Mesela babında dedim. Olanlar insanın aklına böyle bir olasılığı getiriyor.

"Mesela" kısmını, yukarıdaki yorumunuza da eklerseniz iyi olur.
Malum, bizim insanımız bir yerden kıvılcım almaya görsün.
Ne zaman nerede patlayıp, kimin başına ne işler açacağı hiç belli olmaz.
:sessizlik:

Son düzenleme: