LG G4 Beat

Yazdır

ferhatca

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2020
4
0
1
52
Merhabalar,
LG G4 Beat telefonumun ekran geçişi zorlaşınca servis menüsüne girip ekran testi yapmak istedim. Servis menüsünden çıkınca LG nin standart uygulamalarının (Camera, SMS,Telefon vs.) isimleri gitti, teknik adları geldi S35716, M87485 gibi. Uygulamaların isimlerini nasıl geri getirebilirim?

Saygılarımla

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Biraz daha bilgi verebilir misiniz?
Neleri denediniz mesela?
İlgili uygulamanın verilerini silip telefonu yeniden başlatırsanız düzelir diye düşünüyorum.

ferhatca

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2020
4
0
1
52
Mrb
LG nin telefonda gömülü tüm uygulamalarının teknis isimleri geldi. Örneğin telefon ekranında kameranın adı M74512 gibi bir şey yazıyor. SMS uygulamasında T54785 gibi Telefon arama uygulamasında p85475 gibi teknik isimler çıkıyor. Evet Hayıt OK butonları ekrana geldiğinde bile Teknik isimleri görebiliyorum.Hangisi OK hangisi CAncel hangisi evet anlaşılmıyor. LG ye sonradan indirdiğim uygulamaların isimleri düzgün , garanti , youtube vs.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
Mrb
LG nin telefonda gömülü tüm uygulamalarının teknis isimleri geldi. Örneğin telefon ekranında kameranın adı M74512 gibi bir şey yazıyor. SMS uygulamasında T54785 gibi Telefon arama uygulamasında p85475 gibi teknik isimler çıkıyor. Evet Hayıt OK butonları ekrana geldiğinde bile Teknik isimleri görebiliyorum.Hangisi OK hangisi CAncel hangisi evet anlaşılmıyor. LG ye sonradan indirdiğim uygulamaların isimleri düzgün , garanti , youtube vs.

Bozuk uygulamaların kullanıcı verilerini silip telefonu yeniden başlattınız mı?

Bence bu şekilde çözülmesi gerekiyor.

ferhatca

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2020
4
0
1
52
Mrb
telefona uzun zamandır uygulama indirmiyorum. Bugun ekrani saga sola kaydirmakta zorluk cektigim icin telefon arama ekranina girdigim kod ile teknik servis moduna girdim. Orada otomatik testler yaptiktan sonra reset attim. Bu sorun ortaya çıktı. Yani bozuk uygulamam yok.

Lord Raiden

Always...
Kayıtlı üye
11 Mar 2018
186
28
28
İsmi bozulan uygulamaları kast etmiştim.
Tuhaf bir durum açıkçası.
Eğer uygulama verilerini temizlemek işe yaramadıysa yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika ayarlarına geri dönmek çözüm olabilir.

ferhatca

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Haz 2020
4
0
1
52
Telefonun güç düğmesine basılı tutup restart yapmaya kalktıgımda karsima gelen secenekler bile kod olarak geliyor. Örnegin restart yerine E43567 yaziyor ve ben restart oldugunu anlayamiyorum. Uygulamalarin teknik adlarini goster/gosterme gibi bir ayar olsa ve nerede oldugunu bilsem çözülebilir.