LG G4 Desen Kilidi Sorunu

Takunya

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
35
14
8
Edirne
Mehraba mobilkulup ailesi sorunun anlatımına başlamadan önce çok sevdiğim bir kardeşimi trafik kazasında kaybettim ailesinin tek çoçuğuydu telefonunda desen kiliti var ve hic kimse bilmiyor içindekiler ailesi için çok önemli evlatlarından kalan son hatıra lar içindeki bilgileri fotoğraf videolar silinmeden alma kurtarma şansımız var mıdır?

Cevaplar için çok teşekkürler

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Mehraba mobilkulup ailesi sorunun anlatımına başlamadan önce çok sevdiğim bir kardeşimi trafik kazasında kaybettim ailesinin tek çoçuğuydu telefonunda desen kiliti var ve hic kimse bilmiyor içindekiler ailesi için çok önemli evlatlarından kalan son hatıra lar içindeki bilgileri fotoğraf videolar silinmeden alma kurtarma şansımız var mıdır?

Cevaplar için çok teşekkürler

Octoplus Box varsa desen kilidi kırıyor. Bilgileri gitmiyor bir kaç kere denedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Öncelikle başınız sağolsun. Lg G4 desen kilidi içindeki veriler zarar görmeden kırılabiliyor. Bu işlem için Octoplus Lg aktiveli box gerekmektedir.

• Beğen
Tepkiler: Takunya

Takunya

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
35
14
8
Edirne
mesajlar için teşekkür ederim konu ile ilgili bilgim yok malesef bilgisayar konusunda uzmanım bu bilgi dahilinde bir telefoncuya başvurucam inşalah dediğiniz gibi sorun olmaz bir kaç telefoncuyla görüştüm %90 bilgilerin gidiceğini sölediler inanmadığım için buraya yazdım iyi yaptığım kanıtını şımdı görüyorum tekrardan çok teşekkür ederim ustalarım

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
mesajlar için teşekkür ederim konu ile ilgili bilgim yok malesef bilgisayar konusunda uzmanım bu bilgi dahilinde bir telefoncuya başvurucam inşalah dediğiniz gibi sorun olmaz bir kaç telefoncuyla görüştüm %90 bilgilerin gidiceğini sölediler inanmadığım için buraya yazdım iyi yaptığım kanıtını şımdı görüyorum tekrardan çok teşekkür ederim ustalarım
Octoplus Box ile sorununuz çözülür.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Ben de defalarca bilgileri silmeden kilidi kırdım. Ama bu iş için mutlaka octoplus box olması lazım. Aksi halde verilerinize zarar verebilirler. Bu box ile işlem yapılacağından emin olun.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss