LG G4 (Yanlış Rom Yükleme Hatası)

Rob_Zombie

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2019
3
0
1
39
Cümletten S.a arkadas benim bir sorunum var size en başindan anlatayim..

LG G4 H815TR marka bir telefon aldim ilk aldiğim zaman 6.0 sonradan root ile twrp yaptim sonradan ben bunu H-Rom 7.0 v30 ile güncelledim ama belirli bir şekilde kasmalar ws. pilin %100 olmasina dair çabuk bitmesi ws. ben tekrardan 6.0 geri gelmek için twrp li 6.0 zip rom indirdim vede twrp üstünden kurdum ama işte ne olduysa o anda oldu telefon siyah ekran oldu Dowload mode yada fastboot açilmiyor Usb Kablo ile herşeyi denedim açilmiyor pili çikartip usb ile pc'ye takiyorum sadece pil soru işereti çikiyor onun haricinde Pili takip açiliş Düğmesine bastiğimda açiliş titremesi geliyor ama ne gelen var nede giden çok araştirdim ama tekrardan bu telefonu çalişir duruma nasil getire bilirim download mode gitti fastboot gitti biraz araştirdim jig ws.ws. gibi şeyler var dediler ama onlarda sanirim samsung galaxsi için var bu konuda bana yardimci olucak varmi şimdi den tşk ederim konuyu yanliş yere açtiysamda özür dilerim. iyi günler arkadaslar bu arada dikkatsizce ettiğim 6.0 Twrp zip rom Görüntüsü

Rob_Zombie

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2019
3
0
1
39
google den araştirdim telefonu açip testpoint yaptim vede pc için COM6 gördü qfil için h811 olarak buldum ama bana H815TR olani lazim nerden bulabilirim arkadaslar.