LG K8 K350N Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan minittinim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 4K
 Yazdır
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
arkadaşlar bende bi lg k350n v10u versionlu telefon var plaka yazdım da boş şebeke var ama yanlızca acil aramalar yazıyor kaçtane rom yüklemek istedim hatta veriyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
arkadaşlar bende bi lg k350n v10u versionlu telefon var plaka yazdım da boş şebeke var ama yanlızca acil aramalar yazıyor kaçtane rom yüklemek istedim hatta veriyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
bulunan yazılımları denermisiniz. Android 7 olursa daha iyi olur. V10i sürümü olan olabilir.

Son düzenleme:
M

minittinim

Misafir / Ziyaretçi
Aldığın yedeği paylaşır mısın? Başkalarının da işine yarayabilir.
hocam telefona yükledim oldu fakat bi arkadaşa yedegini verecektim inanırmısın 6gb olarak görünüyor fakat 36 gb kapasiteye sahip anlam veremedim 64 lük bi belege ancak yükleyebildik kusra bakıma hocam

• Beğen
Tepkiler: hocamm

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
hocam telefona yükledim oldu fakat bi arkadaşa yedegini verecektim inanırmısın 6gb olarak görünüyor fakat 36 gb kapasiteye sahip anlam veremedim 64 lük bi belege ancak yükleyebildik kusra bakıma hocam

User ve Cache bölümlerini almasaydınız, o kadar yer kaplamazdı. Zannediyorum, siz full nand yedeği almışsınız.