LG Stylus 2 Dual IMEI Repair İşlemi

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Merhaba arkadaşlar bu cihaza repair işlemi yaparken pc de driverlerın yüklü olması işlemi daha hızlı uğraşmadan yapmanızı sağlar. İlk olarak telefonda sırasıyla telefonumuzun arama bölümünde
*#546368#*modelnumarası# tuşluyoruz. Önümüze çıkan menüde SVC Menüden check port botununu tıklayıp disable botununa bir kez tıklayıp enable durumuna gelmesini sağlıyoruz.

Telefonu kablo ile pc ye bağlayıp gereken bölümlere imei numaralarını gösterdikten sonra repair diyoruz.

teknikemet

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Tem 2017
12
3
3
40
kardeşim paylaşım için teşekkürler ama pc bir türlü usb port görmüyor modem port görüyor repar yap diyorum ok ama yapmıyor usb port neden gözükmüyor yardımın için şimdiden teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kardeşim paylaşım için teşekkürler ama pc bir türlü usb port görmüyor modem port görüyor repar yap diyorum ok ama yapmıyor usb port neden gözükmüyor yardımın için şimdiden teşekkürler

Sorun sürücülerle ilgili olabilir mi?
Cihazı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, bilgisayarınızın Aygıt Yineticisi'ni kontrol edebilir misiniz?

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye

*#546368#*modelnumarası# tuşluyoruz. Önümüze çıkan menüde SVC Menüden check port botununu tıklayıp disable botununa bir kez tıklayıp enable durumuna gelmesini sağlıyoruz.
Yani diag port açtığından emin ol.
İşlemi yapıp cihazı kapatıp açıp denermisin?