İstek LG V10 H900 Rom İstek

• Konbuyu başlatan dlkrt
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 37
  • Görüntüleme 5K
 Yazdır

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
merhabalar

foruma bugun kaydoldum emeği geçen herkesin ellerine sağlık ihtiyacım üzerine lg v10 model h900 için z3x box u olanların indirebildiği bir roma ihtiyacım var. kendim ters mühendislikle uğraşıyorum normalde z3x in shell programını kurcalayarak aslında torrent ile romun yüzde 69.7 sini indirebildim fakat indirme yaptığım tesbit edilince bloklandım. ricam şudur ki z3x box ı olan bi arkadaşımız h900 5.1.1 rom download edip mega veya google drive gibi bir uploader siteye yükleyebilir mi ? sadece bir rica arkadaşlar hoş karşılanırsa sevinirim . şimdiden teşekkür ederim. saygılarımla dlkrt

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
z3x box'u olan arkadaşlar çok acil ricamdir forum kirliliği yapmak istemiyorum bunun için kusura bakmayın lütfen daha önce söylediğim gibi yüzde 69.7 ye gelince blok yedim ve bu rom'a acilen ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. LGH900AT-00-V10f-ATT-US-OCT-28-2015+0.rar rom bu

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bende yok.
Olsaydı emin olsun size yardımcı olurdum.
Torrent engellenmiş gibi değil de, kaynak yokmuş gibi duruyor.

• Beğen
Tepkiler: dlkrt

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
çok teşekkür ederim şimdi şöyle izah ediyim hocam z3x box un shell 'in exe sini çalıştırıp ollydbg ile debug edip dosya indirme bölümünden ilgili yazılımı seçip torrent olarak indir dediğim de z3x shell programı cihazda bağlı bir card olup olmadığını kontrol ediyordu ve indirmeyi serbest bırakıyordu. card kontrol noktasını olly ile aşıp indirmeye başladım yüzde 69.7 ye geldi ve sunucu erişimi kesti tekrar bağlanmaya çalıştığımda artık sadece z3x shell de değil sunucu üzerinde de login olmamı istemeye başladı z3x in dosya sunucusu olan nas cihazi dlink tarafından üretilmiş ve yazılım olarak ta share center kullanıyor. belki bu login ekranı da aşılabilir fakat işin o boyutu hacke giriyor ve boyumu aşıyor. resimde downloading çıkıyor ben extradan torrent eşleri yükledim olaki torrent sunucularından birisi çekerse indirebileyim diye :) inşallah arkadaşlardan birisi bu konuda yardımcı olacaktır.

AthenSlay3R

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
25
8
3
Bursa
Biraz sabırlı olun ve özelden cihaz imesini verirseniz güncel uyumlu romu temin ederim hemen. chimera sunucularında bu rom var ama dediğim gibi ime numarası olmadan izin vermiyor

• Beğen

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim cihazın üzerindeki imei kendi eski kullandığım a7000 e ait özel mesaj atamıyorum maalesef ki yeni üyeyim sadece rom indirmek için h900 imei numarası isteniyorsa internetten temin ederim malumunuz bu cihaz amerika cihazi ve att diye geçiyor. açığını söyleyeyim benim h960 cihazım vardı internetten anakart aldım ve dolandırıldım bana h960 diye h900 anakart satmışlar biz bunu çok sonradan farkettik ve cihaz 2g olarak çalışıyor. sebebi üzerine attıkları rom ile oynanmış ve 4g ayarlarları kapatılmış şuan arayan kimse bana ulaşamıyor ailem dahil cihaz alabilecek durumum olsa inanın hiç uğraşmayacağım .. anlayışınız için teşekkür ederim
sabırsız davranıp forum kirliliği yaptığım için tüm arkadaşlardan özür dilerim.

AthenSlay3R

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
25
8
3
Bursa
imei bulursanız size yardımcı olurum romu paylaşırım burda diğer ihtiyacı olan arkadaşlarda faydalansın.

• Beğen

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
hocam şimdiden allah razı olsun emin olun h900 kullanan arkadaşlar size çok dua edecektir. bir çok forumda bu romu arayan arkadaşa denk geldim.

Z3x shelin çalıştırdığı link : z3xfile:My4gTEcgZmlsZXMvRmlybXdhcmUvTEdIOTAwL19VTlNPUlRFRC9MR0g5MDBBVC0wMC1WMTBmLUFUVC1VUy1PQ1QtMjgtMjAxNSswLnJhcnwxNDU1Nzd8MTg3NDYzMTExMw==

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Ekli dosyalar

• LGH900AT-00-V10f-ATT-US-OCT-28-2015+0.rar.torrent
    35.2 KB · Görüntüleme: 54

AthenSlay3R

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
25
8
3
Bursa
Amaç faydalı olmaksa, siz paylaşımı yapınız.
İlla ki birisinin işine yarar.
Hocam tabiki bulduğum rom arkadaşın istediği rom değil bendeki z3x boxta lg activesi yok umt bst octaplus ufi gcpro chimera eft vs diğer boxlarimida baktım istenilen rom sadece z3x lg activitesi içersinde mevcut tedarikcime istekte bulundum activite olur olmaz elimden gelen yardımı yapacağım saygılarımla...

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam tabiki bulduğum rom arkadaşın istediği rom değil bendeki z3x boxta lg activesi yok umt bst octaplus ufi gcpro chimera eft vs diğer boxlarimida baktım istenilen rom sadece z3x lg activitesi içersinde mevcut tedarikcime istekte bulundum activite olur olmaz elimden gelen yardımı yapacağım saygılarımla...

:tsk:

• Beğen
Tepkiler: AthenSlay3R

AthenSlay3R

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
25
8
3
Bursa
Arkadaşlar herkes bu romu bekliyor biliyorum ama zx3 tamamen aldatmaca lg 5.1 romu serverde yok 6.0 root yada twrp olmadığı için baya sorunlu bi durum h960 rom üzerinde biraz çalışma yaptım h900 şebeke sorunu çözülsün diye ama romun içinde oynama yaptıkça farklı hatalar çıkıyor ses gitmeme kamera hatası flash hatası gibi att bu cihaza yazılımı sadece kendi sim Kartı takılı olunca veriyor biz imei kaydı yapınca cihaz bazı dosyaları bozuyor oda ülkemizdeki 4g 3g 2g gibi şebekeleri etkiliyor alt yapı farklı olduğu için üzerinde çalıştığım rom başarılı olursa paylaşım yapacağım teşekkür ederim sabrınız için...

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
Arkadaşlar herkes bu romu bekliyor biliyorum ama zx3 tamamen aldatmaca lg 5.1 romu serverde yok 6.0 root yada twrp olmadığı için baya sorunlu bi durum h960 rom üzerinde biraz çalışma yaptım h900 şebeke sorunu çözülsün diye ama romun içinde oynama yaptıkça farklı hatalar çıkıyor ses gitmeme kamera hatası flash hatası gibi att bu cihaza yazılımı sadece kendi sim Kartı takılı olunca veriyor biz imei kaydı yapınca cihaz bazı dosyaları bozuyor oda ülkemizdeki 4g 3g 2g gibi şebekeleri etkiliyor alt yapı farklı olduğu için üzerinde çalıştığım rom başarılı olursa paylaşım yapacağım teşekkür ederim sabrınız için...
hocam allah razı olsun o kadar uğraştın ettin h900 lerde ki bu rom sıkıntısı gerçekten çok vahim durumda. forumlarda da herkes bu durumdan muzdarip açıkcası z3x in sunucunlarında gösterip insanları kandırması da ayrıca etik olmayan bir durum. ellerine ve emeğine sağlık. tesekkurler.

• Beğen

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
piyasa da hiçbir yerde 5.1.1 yok bunu gecen sefer kini indirmiştim bunuda indiriyorum hocam tekrar atacağım bunu z3x crackli programla atabilir miyiz?

dlkrt

Üye
Kayıtlı üye
6 Kas 2018
50
14
8
37
Ankara
çok değerli arkadaşlarım merhaba

öncelikle konumda emeği geçen özellikle @AthenSlay3R hocama çok teşekkür ederim benim için z3x box lg aktivasyonu yaptırdı sağolsun herkese sonsuz teşekkürler. haftasonu hastaydım biraz kendime geldiğimde telefonla uğraştım. gölgelenmiş cihaz kimliğinin değiştirildiğini gördüm. cihaz anakartı orjinalde f600k bu sonradan oynanarak h900 yapılmış ve h900 rom atılmış denemeye değer diyerek f600k nougat rom indirdim ve z3x crackli programla atmayı denedim yüzde 99 a gelip takıldı yarım saat bekledikten sonra kadere 45 diyerek cihazı manuel olarak yeniden başlattım .. suprizz cihaz artık f600k oldu ve android 7.1 ile açıldı şimdiki sorun sim lock cihaz sim kilitli olarak açılıyor daha öncesinde yani yazılım atmadan önce nvm backup almıştım onu z3x ile tekrar cihaza yazdım cihaz 3g olarak açıldı. sorum şu değerli bilgilerinize ihtiyacım var. sağlam türkiye h960 bir cihazı olaran arkadaştan nvm dosyası rica etsek veya forumda olan varsa upload edebilirse kontrol etsek ve cihaza yazsak aceba cihaz 4g olarak çalışır mı?

edit: cihaza z3x ile f600k yazılımı attım fakat şimdi başka bir yazılım atmaya çalıştığımda laf protocol hatası veriyor neden olabilir?

edit 2: cihaza uppercut yazılımı vasıtası ile lgup programı ile tekrar f600k yazılımını attım şuan lte sorunsuz çalışıyor. benim problemim zaten lte çalışmamasıydı şuan sorunum çözüldü emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler .

Son düzenleme:
  • Beğen