Midbook Royal 10" Quad Core IPS Tablet PC Rom İsteği

Meta başlık: Midbook Royal 10" Quad Core IPS Tablet PC Rom İsteği

Meta açıklama: Midbook Royal 10" Quad Core IPS Tablet PC Rom İsteği

Yazdır

niyaziyavas

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2017
16
10
3
33
Herkese iyi çalışmalar midbook M101015 cihaza ait yazılıma ihtiyacım var seri no 116110332 anakart modeli M106_MB V1.6 android 5.1 lolipop sürümü yüklüydü
cihaz çalşıyordu andorid yazılımı bozulmustu yanlış rom yüklenip cihaz açılmaz hale geldi elinde olan yada yardımcı olabilecek arkadaslar varsa konuya yazsınlar şimdiden tesekkürler.
cihaz bu linkteki cihazın aynısı

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Herkese iyi çalışmalar midbook M101015 cihaza ait yazılıma ihtiyacım var seri no 116110332 anakart modeli M106_MB V1.6 android 5.1 lolipop sürümü yüklüydü
cihaz çalşıyordu andorid yazılımı bozulmustu yanlış rom yüklenip cihaz açılmaz hale geldi elinde olan yada yardımcı olabilecek arkadaslar varsa konuya yazsınlar şimdiden tesekkürler.
cihaz bu linkteki cihazın aynısı

İhtiyacınız olan yazılımı edinebilirsiniz.

niyaziyavas

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2017
16
10
3
33
tesekkürler admin ama bu yazılımlar bu cihaza ait değil seri no lar tutmuyor ama bunları yükledikten sonra tablet sustu zaten dikkat etmeden yazılım attım sonra daha dikkatli bakınca anladım cihaza ait yazılım olmadıgını

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Muhtemelen avmlerde satılan cihazlardan olabilir. Detaylı anakart resmi atabilirsen donanımlar üzerinden yardımcı olmaya çalışalım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
tesekkürler admin ama bu yazılımlar bu cihaza ait değil seri no lar tutmuyor ama bunları yükledikten sonra tablet sustu zaten dikkat etmeden yazılım attım sonra daha dikkatli bakınca anladım cihaza ait yazılım olmadıgını

Seri numaralarının birebir aynısı olması gerekmez.
O seri ile başlar ve sizin elinizdeki cihazın seri numarası o seriden daha sonra gelen bir sıralamaya sahip olabilir.
Lakin sanırım burada farklı bir durum söz konusu.
Önerilen yazılımları denediniz mi?

niyaziyavas

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2017
16
10
3
33
listede işaretli olan iki romu da yükledim cihazda açılış sesi var fakat görüntü yok :(

atikuti

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eki 2018
1
0
1
53
Seri numaralarının birebir aynısı olması gerekmez.
O seri ile başlar ve sizin elinizdeki cihazın seri numarası o seriden daha sonra gelen bir sıralamaya sahip olabilir.
Lakin sanırım burada farklı bir durum söz konusu.
Önerilen yazılımları denediniz mi?
bendede aynı sorun aynı tab rom atıyorum ses var görüntü yok