Stock Rom Onyo Trendy Tab 2 Rom

Yazdır

odesa

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2017
9
2
3
44
paradox hocam PhoenixSuit ilemi yükleniyor ? birde listeden "Onyo Trendytab2 yeni" olanımı indireceğiz ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
paradox hocam PhoenixSuit ilemi yükleniyor ? birde listeden "Onyo Trendytab2 yeni" olanımı indireceğiz ?

Muhtemelen cihazınıza bahsettiğiniz yazılımı yüklemeniz gerekiyordur.
Yanılmıyorsam sizin cihazınız RockChip işlemcili.
Cihazınıza RK Batch Tool ile yazılım yüklemesi yapmanız gerekiyor.
İhtiyacınız olan sürücüleri ve yazılım yükleme aracını edinebilirsiniz.

megamehmet55

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Mar 2017
1
0
1
59
Merhaba. Onyo TrendyTab2 tablet için rom dosyasına ihtiyaç var. Buradaki link çalışmıyor. Bulduğum bir .img dosyası ise livesuit yazılımı ile yazılamıyor. Sadece RKBatchTool-v1-7 ile yazabildim ama açılış logosunda takılı kalıyor. Anakart üzerindeki numaradan da bulmaya çalıştım, yine bulduğum tüm linker ölü. Anakart üzerinde yazılan model şöyle: C88/131206/V20 Anakart üzerindeki Rockchip ise RK2926. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Abbas Murat

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Nis 2018
11
0
1
39
Merhaba. Onyo TrendyTab2 tablet için rom dosyasına ihtiyaç var. Buradaki link çalışmıyor. Bulduğum bir .img dosyası ise livesuit yazılımı ile yazılamıyor. Sadece RKBatchTool-v1-7 ile yazabildim ama açılış logosunda takılı kalıyor. Anakart üzerindeki numaradan da bulmaya çalıştım, yine bulduğum tüm linker ölü. Anakart üzerinde yazılan model şöyle: C88/131206/V20 Anakart üzerindeki Rockchip ise RK2926. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
cihaz bendede logoda kaldı. Çözüm şudur..
1. Rkbatchtools ile önce trendytab2 eski romu kurun. Rknın android tool yazılımı ile sistem.img kısmını alın. Tablete rkbatchtool ile trendytab2 yeni romu kurun. Logoda takılı kaldığında androidtool ile aldığınız sistem.img dosyasını flashlayın. Tablet ancak rk2926 chipset tanımı ile açıldı. Trendi tab2 yeni romu rk2928 olduğu için logoda kalıyor.

Son düzenleme:

managert67

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Tem 2017
20
1
3
34
merhaba iyi geceler rahatsızlık veriyorum trendytab2 eski romu bulamadım yeni rom logoda kalıyor yardımcı olabilirmisiniz ?