Özel Üyelik

KÜRŞAD

Yeni üye
Yasaklı üye
27 Ara 2016
5
0
1
45
MERHABALAR KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR BEN BURSADA TELEFONCUYUM TABLETİN PİRİNİN İLK YILLARINDAN BERİ SİZİ TAKİP EDİYOR VE FORUMDAN FAYDALANIYORUM ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK HAKKINIZ GEÇMİŞTİR HELAL EDİN AMA ARTIK FORUMDA BİR ÇOK KONUYA ULAŞAMIYORUM BUDA BENİ BAŞKA YURT DIŞI FORUMLARA İTİYOR VE ORDA DAHA FAZLA ZAMAN GEÇİRMEK ZORUNDA KALIYORUM BEN İLK BAŞINDAN BERİ SİZİNLEYSEM VE ÖZEL UYE OLAMIYORSAM VEYA SAYILMIYORSAM BURSADA FORUMUNUZU YAZILIMCI PROGRAMCI KİM VARSA TAVSİYE EDİYORDUM BURDA DAHA FAZLA ZAMAN GEÇİRMEK İSTEDİĞİM HALDE GEÇİREMİYORSAM DEMEK OLUYORKİ FORUM İÇİN BİZİM BİR ÖNEMİMİZ KALMAMIŞTIR.SAYGILARIMLA

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
MERHABALAR KOLAY GELSİN ARKADAŞLAR BEN BURSADA TELEFONCUYUM TABLETİN PİRİNİN İLK YILLARINDAN BERİ SİZİ TAKİP EDİYOR VE FORUMDAN FAYDALANIYORUM ELİNİZE EMEĞİNİZE SAĞLIK HAKKINIZ GEÇMİŞTİR HELAL EDİN AMA ARTIK FORUMDA BİR ÇOK KONUYA ULAŞAMIYORUM BUDA BENİ BAŞKA YURT DIŞI FORUMLARA İTİYOR VE ORDA DAHA FAZLA ZAMAN GEÇİRMEK ZORUNDA KALIYORUM BEN İLK BAŞINDAN BERİ SİZİNLEYSEM VE ÖZEL UYE OLAMIYORSAM VEYA SAYILMIYORSAM BURSADA FORUMUNUZU YAZILIMCI PROGRAMCI KİM VARSA TAVSİYE EDİYORDUM BURDA DAHA FAZLA ZAMAN GEÇİRMEK İSTEDİĞİM HALDE GEÇİREMİYORSAM DEMEK OLUYORKİ FORUM İÇİN BİZİM BİR ÖNEMİMİZ KALMAMIŞTIR.SAYGILARIMLA
Bu konuyu daha önce ve defalarca kez her konuda hemen hemen açıklamıştık.

Biz sizden ve kimseden para pul vesaire talep etmiyoruz. Yıllardır bizi takip ettiğinize göre sizde bilirsiniz ki biz elimizden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama bu forumunda ayakta durması için birileri çaba göstermek zorunda. Dünya kadar paralar ödeniyor yıllık, sadede bu forumu ayakta tutmak için.
Başta da belirttiğim gibi biz özel üye olun derken kimseden para pul istemiyoruz. Sadede biraz foruma katkı sağlansın yeter diyoruz. Nedir bu katkı olayı, mesajlara yorum yazmak, yeni konular açmak, site içinde aktif olmak. Zaten özel üyelik konusunda kimseyi sıkmıyoruz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çoğu arkadaş kısa zamanda kurallara uyup gerekli hassasiyeti gösterip çaba sarf edip özel üye oldular.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Kısacası şöyle demişsiniz:
Yıllardır forumunuzu takip ediyorum ve forumunuzdan faydalanıyorum.
Zaman zaman sorunlarımı sizin sayenizde çözüyor ve ekmek paramı kazanıyorum.
Buna rağmen size hiç bir katkı sağlamıyorum.
Çünkü ben bir kan emiciyim.
Sömürür giderim, kendimden başka hiç kimseye faydam olmaz.

Değerli Üyemiz:
Toprağa tohum vermezseniz, ekin biçemezsiniz.
Siz istiyorsunuz ki, ben sizden her şeyi karşılıksız alayım.
Peki siz iş yerinize gelenlerin hepsine, işlerinizi karşılıksız mı yapıyorsunuz?
Elbette hayır.

Bu Dünya'da her şeyin bir karşılığı var.
Bizim forumumuzda da bazı konuları görebilmeniz için sizden karşılık bekliyoruz.

Bu işinize gelmiyor mu?
Hiç sorun değil.
Bugüne kadar bize zerre kadar katkınız olmamış, bizi sömürmüşsünüz.
Bari bundan sonra düşün yakamızdan.

Forumumuzda zaman geçirmek istediğiniz halde bunu yapamıyorsanız, sömürecek bir şey bulamadığınız içindir.

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54

Değerli Üyemiz:
Peki siz iş yerinize gelenlerin hepsine, işlerinizi karşılıksız mı yapıyorsunuz?
Elbette hayır.

Bizim forumumuzda da bazı konuları görebilmeniz için sizden karşılık bekliyoruz.

Bu işinize gelmiyor mu?
Hiç sorun değil.

Forumumuzda zaman geçirmek istediğiniz halde bunu yapamıyorsanız, sömürecek bir şey bulamadığınız içindir.
:kapak:

Böyle edebiyat yapanlara artık iğreti oluyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: astek055

KÜRŞAD

Yeni üye
Yasaklı üye
27 Ara 2016
5
0
1
45

Değerli Üyemiz:
Elbette hayır.

Bu işinize gelmiyor mu?
Hiç sorun değil.

KÜRŞAD

Yeni üye
Yasaklı üye
27 Ara 2016
5
0
1
45
Bakın gene sert hep sert ben diyorumki bir bölüm açın üye katkısı diye bende yükliyim ne isterseniz veya ne eksik varsa tamamlamaya çalışıyım bide tabletin pirinden beri sizinleyim hani sömürü diyorsunuz ya ozamandan sömürüyorum :) forumda katkı yapacağım böülümü bulamıyorum şu eksik bu lazım de kardeşim atıyım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bakın gene sert hep sert ben diyorumki bir bölüm açın üye katkısı diye bende yükliyim ne isterseniz veya ne eksik varsa tamamlamaya çalışıyım bide tabletin pirinden beri sizinleyim hani sömürü diyorsunuz ya ozamandan sömürüyorum :) forumda katkı yapacağım böülümü bulamıyorum şu eksik bu lazım de kardeşim atıyım

Arkadaşım siz geri zekalı mısınız?
Forumumuzda paylaşım yapmak isteyenler için zaten haddinden fazla völüm var.
Kimse size paylaşım için sipariş vermez.
Defolun gidin yahu.
Yormayın bizi, bu forumda da hiç bir şey paylaşmayınız.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Bla bla bla.. Eksik birşeyimiz yok Allah'a şükür. Burada özel üye olmanız için emek vermeniz gerekiyor.
Siz ise diyorsunuz ki; Forumda eksik olanları söyleyin tamamlayalım. Eksik olanları biz gördüğümüz zaman zaten tamamlıyoruz. Sizden istenen şey burada arkadaşların bilmediği konulara değinerek günde 1 saat ayırarak konu açmanız hocam. Tabi bunuda yapamıyorsanız

@Paradox dediği gibi;
Kimse size paylaşım için sipariş vermez.
Defolun gidin yahu.
Yormayın bizi, bu forumda da hiç bir şey paylaşmayınız.

:kurallar:

Ahmet_UstA

Yeni üye
Yasaklı üye
4 Mar 2018
16
12
3

☆☆☆☆☆☆☆
her üye yardımcı olacak tabiiki forum ve gruplar ayakta ve aktif olmak için ama sitenin kuralları mutlaka olacak yetkili kidi ve kişiler ama özel üyeye karşıyım benim hicbir şeye ihtiyacım yok ama yardımlaşma adına site üyeleri için zarar olur.egerki böyle bir kural varsa
Reklam yasak ve bunun facebook ekibi grubu yardımcı oluyor
Herşey var ücretsiz ve adında cevap geliyor
Tavsiye edebilirim

Reklam yapmayın lütfen.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
☆☆☆☆☆☆☆
her üye yardımcı olacak tabiiki forum ve gruplar ayakta ve aktif olmak için ama sitenin kuralları mutlaka olacak yetkili kidi ve kişiler ama özel üyeye karşıyım benim hicbir şeye ihtiyacım yok ama yardımlaşma adına site üyeleri için zarar olur.egerki böyle bir kural varsa
Reklam yasak ve bunun facebook ekibi grubu yardımcı oluyor
Herşey var ücretsiz ve adında cevap geliyor
Tavsiye edebilirim

Reklam yapmayın lütfen.

10 konu, 20 yorum ve 30 tane üyesi olan 3 günlük bir forumu ne kadar çok övmüşsünüz.
Bu sıralar bu tip manzaralarla çok karşılaşıyoruz.
Burada barınamayanlar kendilerine sığınacak bir yer arıyorlar.
Bulamayanlar da forum kuruyorlar.
Nedense reklam için de hep buraya geliyorlar.
Biz hiç böyle şeyler yapmadık.
Tatlı su kurnazlığı yapmanızın lüzumu yok.

Ayrıca, hiç bir şeyin olmadığı bir yerde, nasıl oluyor da her şey olabiliyor?

Yönetici arkadaşlar, ben şuan müsait değilim.
Lütfen şahsı forumdan uzaklaştırınız.
Gitsin her şeyin olduğu yerde takılsın, bizden uzak olsun.