Philips M7 S407J Yardım

technet

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
4
1
3
42
Arkadaşlar merhaba. Philips M7 S407j cihaz için stock rom ve yükleme yardımcı programı arıyorum. Bilen ya da bulabilecek olan var mı?

anaxa91

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Kas 2018
7
0
1
32
Herkese iyi akşamlar elimde Philips m7 marka tablet var ekran deseni mevcut tablette hard reset işlem yapamadım ayrıca yazılımda bulamadım tabletin ekran desenini kaldırmak için ne yapabilirim? Ses açma ses kısma gibi tuşlardan reset moduna sokamadım bunun farklı bir yöntemi var mı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Herkese iyi akşamlar elimde Philips m7 marka tablet var ekran deseni mevcut tablette hard reset işlem yapamadım ayrıca yazılımda bulamadım tabletin ekran desenini kaldırmak için ne yapabilirim? Ses açma ses kısma gibi tuşlardan reset moduna sokamadım bunun farklı bir yöntemi var mı?

O kadar aradım ama ne yazık ki işe yarar bir şey bulamadım.
Cihazınızın ana kartının görsellerini paylaşabilir misiniz?

anaxa91

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Kas 2018
7
0
1
32
hocam yazılım bulamadım ama hardreset atma yöntemini buldum.
-ses kısma ve power tuşuna basılı tutuyoruz. tablet açıldıktan sonra ses kısmaya basılı tutarken power düğmesini sürekli basıp çekiyoruz.
Frp işini ise klavye ayarlarına giriyoruz 3 noktadan youtube bağlanıp işleme devam ediyoruz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam yazılım bulamadım ama hardreset atma yöntemini buldum.
-ses kısma ve power tuşuna basılı tutuyoruz. tablet açıldıktan sonra ses kısmaya basılı tutarken power düğmesini sürekli basıp çekiyoruz.
Frp işini ise klavye ayarlarına giriyoruz 3 noktadan youtube bağlanıp işleme devam ediyoruz.

Bilgilendirme için teşekkürler.
Geçmiş olsun.