Poco F2 Pro IMEI Repair

Yazdır

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
ben
evet sonuç olarak banım açıldı ve parası da çıktı ancak yöntemi hali hazırda her yerde mevcut o sebepten konuyu güncelleme gereği görmedim pek :)
bende çalışmadı haleptekten ve burdaki konudan baktım ikisini de uyguladım şebeke vermedi efs geri yükleyip iade ettim. bu arada kullandığım twrp düzgün efs yedeği almadı

sırık

Üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2018
71
7
8
40
ben

bende çalışmadı haleptekten ve burdaki konudan baktım ikisini de uyguladım şebeke vermedi efs geri yükleyip iade ettim. bu arada kullandığım twrp düzgün efs yedeği almadı
Eng siz yöntem daha pratik sıfır hata

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

quenlood

Aktif üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ağu 2018
187
48
28
31
sayın adminim acaba mevcut konuyu nasıl düzenleyebiliriz bulamadım da?

sırık

Üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2018
71
7
8
40
Parmak izi sorunu yaşayan oldu mu?

sırık

Üye
Kayıtlı üye
7 Mar 2018
71
7
8
40
Tekrar tanımlatın düzelir. Farklı modem ile işlem yaptığınız için sorun çıkıyordur

Mi 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende sorun olmadı gerçi sorun yaşayanlar varmış,tamamen iptal olduğu söyleniyor her cihazda değil tabi

xiaomidestekimeirepair

Üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2020
49
18
8
34
@quenlood
Merhabalar,
Diag modda birimler yedeklendi, qcn yedeği alındı ve ilgili birimler silindi diyelim. eng rom içinden çıkan factory_nv ve NON-HLOS olmadan bu işlem yapılabiliyor mu?

yolwerin

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Haz 2020
25
8
3
42
Poco eng içindekileri mi 10 için kullanın

musokral

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
18 Kas 2019
2
0
1
25
Mi 10 repairli, cihazı poco eng içindeki nv ile repair yapmıştık

ustam f2 dosyaları yazılınca factory nv numaraları geliyor ama ne orjinal qcn si ne de internetten indirdiğim qcn yeni numara yazmıyor, siz nasıl yazdınız yardımcı olur musunuz ?
kendi cihazım da f2 pro, kendim yaptım ama bu aynı adımlar işlemedi, siz aynı adımlar olduğuna emin misiniz ?
Ek dosyası varsa onu da iletirseniz çok sevinirim

Zafermtl

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Eyl 2020
6
3
3
37
Öncelikle iyi günler bir kaç gün önce mi 10 için repair işlemi yapmaya çalıştım poco f2 pro dosyalarını kullanarak yaptım konudaki bütün mesajları okuyarak ilerlemeye çalıştım ve işlem başarılı arkasına hind global romunu fastboot üzerinden kurdum sinyalde var ancak şöyle bir sorun var oda bu işlemi yapan kişi daha önceki mesajlarında şöyle belirtmiş; imei1 sabit kalır yani orjinal imeisi imei2 de kendi yazdığımız numara olarak belirtmiş. Benimki öyle olmadı imei1 çok alakasız bir numara hatta sonu 007 ile bitiyor imei2 ise kendi yazdığım numara bunu nasıl düzeltebilirim yani imei1 orjinal kalmasını istiyorum

Azure

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2020
16
1
3
39
Konu Hakkında Çalışmak İsterdim Elime F2 Pro Geçince Deneme Yapıp Gerekli Kodları Paylaşırız