Çözüldü Poco X3 IMEI Repair Files - IMEI Onarım Dosyaları

Meta başlık: Poco X3 IMEI Repair Files - IMEI Onarım Dosyaları

Meta açıklama: Poco X3 IMEI Repair Files - IMEI Onarım Dosyaları

Yazdır

cecenagi

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2021
9
0
1
40
qnc yi restore ettikten sonra telefonu yeniden başlatınca açılır açılmaz twpr menüsüne geçiş yapıyor telefon.
menü hiç gelmiyor.
twpr de iken
dd if=dev/zero of=/dev/block/sdf2
komutları ile sdfyi sıfırlayınca açılıyor ama şebeke olmuyor.
yardımcı olabilir misiniz bu konuda

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
qnc yi restore ettikten sonra telefonu yeniden başlatınca açılır açılmaz twpr menüsüne geçiş yapıyor telefon.
menü hiç gelmiyor.
twpr de iken
dd if=dev/zero of=/dev/block/sdf2
komutları ile sdfyi sıfırlayınca açılıyor ama şebeke olmuyor.
yardımcı olabilir misiniz bu konuda
QCN Dosyasını düzeltmeniz gerekli!
EFS Silme kodları:
  • dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst1
  • dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/modemst2
  • dd if=/dev/zero of=/dev/block/bootdevice/by-name/fsg

muratcihan

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ara 2018
2
0
1
43
usta benimde buna benzer bir sıkıntım var.hem port açamıyorum driver leri kurdum ama sorun var sanırım.ayrıca asıl sorunum imei işlemini yaptım ama qcn yedeği almadan yaptım.imei oldu ama servis yok cıkıyor ekranda farklı romlarda denedim fakat olmadı malesef.yardım edebilirmisiniz.cihaz poco x3

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
usta benimde buna benzer bir sıkıntım var.hem port açamıyorum driver leri kurdum ama sorun var sanırım.ayrıca asıl sorunum imei işlemini yaptım ama qcn yedeği almadan yaptım.imei oldu ama servis yok cıkıyor ekranda farklı romlarda denedim fakat olmadı malesef.yardım edebilirmisiniz.cihaz poco x3
farklı qcn ler denemeniz gerekmektedir keşke orjinal qcnyi çekip işlem yapsaydınız.

06Ghost06

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2020
12
1
3
27
Merhaba poco X3 pro için de geçerli mi bu işlemler yoksa farklı metotlar mi var? Teşekkür ederim

Hasanpocox3

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2020
28
3
3
36
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu videoda ki kişiden dosyaları isteyin, adımları eksiksiz yapın, bir sorun olmayacaktır çünkü poco x3 de en çok karşılaştığım sorun, com port sorunu böylelikle repair yaparken hep sorun çıkarıyor, bu yüzden eksiksiz olması lazım driver öylelikle sorun olmuyor

KissMyAxe

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eki 2020
14
2
3
31
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bu videoda ki kişiden dosyaları isteyin, adımları eksiksiz yapın, bir sorun olmayacaktır çünkü poco x3 de en çok karşılaştığım sorun, com port sorunu böylelikle repair yaparken hep sorun çıkarıyor, bu yüzden eksiksiz olması lazım driver öylelikle sorun olmuyor
hocam izledim de diag açamadım galiba çok kurcalamak istemedim cihaza birşey olur diye ..

Hasanpocox3

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2020
28
3
3
36
hocam izledim de diag açamadım galiba çok kurcalamak istemedim cihaza birşey olur diye ..
Driver sorunu oluyor diag port için, uygun driver yüklediğinizde diag port açılır, kolay aslında başta bende çok zorlanırdım meğer uygun dosyalar olunca aşırı kolay olduğunu sonradan anlamış oldum. Diag port için driver bulmakta zorluk çekseniz bile otomatik diag port açan uygulama var. Diag port'u, twrp kurulumunu tamamladığınızda, qpst ile qcn düzenlediğinizde zaten tamamlamış oluyorsunuz. Temel programlar pocoda, bu programların en basitlerini o videoda ki kişi teminini sağlıyor. Aynı programları kullanarak, başka xiaomi telefonlarına bile imei yazılıyor, sistemi genel olarak aynı xiaomi'nin o yüzden

KissMyAxe

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eki 2020
14
2
3
31
Driver sorunu oluyor diag port için, uygun driver yüklediğinizde diag port açılır, kolay aslında başta bende çok zorlanırdım meğer uygun dosyalar olunca aşırı kolay olduğunu sonradan anlamış oldum. Diag port için driver bulmakta zorluk çekseniz bile otomatik diag port açan uygulama var. Diag port'u, twrp kurulumunu tamamladığınızda, qpst ile qcn düzenlediğinizde zaten tamamlamış oluyorsunuz. Temel programlar pocoda, bu programların en basitlerini o videoda ki kişi teminini sağlıyor. Aynı programları kullanarak, başka xiaomi telefonlarına bile imei yazılıyor, sistemi genel olarak aynı xiaomi'nin o yüzden
siz yapabildiyseniz bana yardımcı olur musunuz ..

Hasanpocox3

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2020
28
3
3
36
siz yapabildiyseniz bana yardımcı olur musunuz ..
Diag port konusunda zorluk çektiyseniz, dediğim işlemleri tamamlayın zaten olacak. Bilgisayarınıza bağlanıp, ücretli olarak yapmıyorum ben. Temel bir sorun başınıza gelmiş ama korkmayın, tekrar deneyin öylelikle imei sorununu aşmış olacaksınız

istua

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
2 Tem 2019
68
7
8
38
Selamun aleyküm.ustalar bl kilidi kapalı olma imkanı var mı.ya da eng romu mevcut mu bu modelin