Yardım Xiaomi Poco X3 NFC IMEI Repair İşlemi Yapamıyorum

Meta başlık: aynı sorun bende var note 10 pro

Meta açıklama: Note 10 pro herşey normal görünüyor fakat qcn yedek almıyor ve restore yüklemiyor daha önce yedek almıştım tabi ondan sonra çok program yükleyip...

Yazdır

Hasanpocox3

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ara 2020
28
3
3
36
Aynen hem kendi orjinal qcnsiyle hemde farkı internetten indirdiğim qcn ile de denedim IMEI yazılıyor yanlız şebeke gelmiyor birtürlü miui sürüm 12.0.4
İnternetten bulduğunuz qcn ile denemeyin. Bl kilidini kapatmadıysanız, mi flash ile tekrardan yeni bir yazılım yükleyin sonrasında yeni yazılımlı telefonun qcn dosyalarını qpst ile alın, imei repair yapıp tekrar qpst ile yüklerseniz hat gelecektir ama qualcomm görünüyor mu diye kontrol edin aygıt yöneticisinden

sr.clk

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ocak 2020
9
0
1
34
sağolun hallettim repairden sonra mi flash ile son sürümü yükledim şebeke geldi

zümra

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ağu 2020
10
0
1
44
Twrp yedek alma bölümünde hata olmuş sizde, hatalı qcn yüklemişsiniz, işlemleri tekrarlayın, öylelikle düzelebilir. Efs yedeği bir işe yaramıyor tabi bende öyle oldu, iki kez imei yüklendi telefonuma, bu kezde kendim yaptım bir sorun olmadı
bana yardimci olurmusunuz imei sonrasi wifi gitti

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakancoskun35

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2018
3
0
1
44
Aynı durum bende de mevcut hocam .qpşt programı com olarak görüyor ama sıfır gözüküyor karşısı .model yazmıyor yani bu yüzden program restore edemiyor . Yoksa orjinal qcn yapmaya çalıştım .qfil de connection hatası veriyor . Yani modem ler in silinmesi baya sıkıntıymis
Kardeşim merhaba bende de aynı sorun var.QPST telefonu görüyor ama bağlanmıyor.Nasıl çözdünüz?Wifi bende de gitti.

beytocan22

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2017
2
0
1
41
aynı sorun bendede var ne yapsam olmuyor halbuki 1 ay önce flan yedeğini almıştım şimdi ne yedek alabiliyorum nede yedeği geri yükleyebiliyorum sadece birşey dikkatimi çekti aygıt yöneticisinde diriver ekranı 10-15 saniyede bir yenileniyor
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

beytocan22

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2017
2
0
1
41
sorun çözüldü yalnış modem dosyasının yüklü olması telefonu açıyordu fakat qpst ile sorun çıkarıyormuş

Moderatör tarafında düzenlendi: