Poco X3 NFC IMEI Repair Sonrası Global Rom Atma

rebertiger

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ara 2020
1
0
1
23
Herkese selam ben poco X3 cihazıma IMEI Repair yaptıktan sonra twrp ve magisk'in gitmesi için ve ota üzerinden güncelleme yapmak için global rom flashlamak istiyorum. Nasıl yaparım anlatabilecek var mı? Ayrıca global romu attım diyelim, ayarlardan format attığımda IMEI gitmez değil mi, eğer gidecekse eu rom'a falan gecebilirim. Cevap için teşekkürler şimdiden.

SerseristyLe

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2021
28
3
3
35
Formatta repair işlemi düşer hocam.
Bunun önlemi olarak efs yedeği alıp otg ile flash belleğe veya veya pcye kopyalamak tır.
IMEI düştü diyelim alınan yedeği cihaza geri aktarıp twrp ile restore yaparsınız sıkıntısız kullanmaya devam.
IMEI sadece MTK ( mediatek) işlemcili cihazlarda format sonrası düşmez. Note 9, Note 8 pro vs..

• Beğen
Tepkiler: Burakcan45

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Formatta repair işlemi düşer hocam.
Bunun önlemi olarak efs yedeği alıp otg ile flash belleğe veya veya pcye kopyalamak tır.
IMEI düştü diyelim alınan yedeği cihaza geri aktarıp twrp ile restore yaparsınız sıkıntısız kullanmaya devam.
IMEI sadece MTK ( mediatek) işlemcili cihazlarda format sonrası düşmez. Note 9, Note 8 pro vs..
Yanlış biliyorsunuz sadece mtk değil bir çok cihazda format sonrası imei repair işlemi silinmez Poco X3 de bunlardan birisi dilediğiniz gibi format atın yazılım atın sıfırlayın imei silinmez

• Beğen
Tepkiler: Burakcan45