Poco X3 NFC IMEI Repair - Without Box Videolu Anlatım

Poco X3 NFC IMEI Repair - Without Box Videolu Anlatım

G gamhemen - #1
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

poco x3 efs reset ve repair hakkında bilgi yoktu elimden geldğince anlatım yapmaya calıştım
ProGsm ProGsm - #2
emegıne saglık
G gamhemen - #3
Teşekkürler hocam
X xiaomidestekimeirepair - #4
iyi hoşta dosyaları videoya eklemişsin, onlarıda referanslı eklemişsin..

standart xiaomi repair yöntemi ile birebir aynı sadece silinecek efs birimleri farklılık gösteriyor onlarıda konuya eklememişsin..
ProGsm ProGsm - #5
iyi hoşta dosyaları videoya eklemişsin, onlarıda referanslı eklemişsin..

standart xiaomi repair yöntemi ile birebir aynı sadece silinecek efs birimleri farklılık gösteriyor onlarıda konuya eklememişsin..
efs kodlarını alabılırmıyız mumkunse
ProGsm ProGsm - #6
Efs silme Kodları

Kodları
dd If-dev/zero of=/dev/block/sdf2
dd if=dev/zero of=/dev/block/sdf3
dd if=dev/zero of=/dev/block/sdf4
dd if=dev/zero of=/dev/block/sdf5
G gamhemen - #7
Aynen kodlar bu şekilde
B bayram03 - #8
hocam emeginize çok teşekürler. peki rar şifresi nedir
Paradox Paradox - #9
hocam emeginize çok teşekürler. peki rar şifresi nedir

Hangi dosyanın şifresini soruyorsunuz?
ProGsm ProGsm - #10
Anladıgım kadarı İle vıdeonun sonunda dosya paylasımı var ama s6frelı
B bayram03 - #11
jja ve qcn builder.rar ın şifresini istiyorum mümkünse
Paradox Paradox - #12
jja ve qcn builder.rar ın şifresini istiyorum mümkünse

Şifre:
androidteknikbytaskin
Z zetec - #13
Mi flashtan yeni rom kurunca güncelleme ve hard reset sorun oluyor mu
G gamhemen - #14
Mi flashtan yeni rom kurunca güncelleme ve hard reset sorun oluyor mu
oluyor
Z zetec - #15
Note 9 pro gibi değil mi yani işlemlerden sonra stok recoverye dönünce gidiyor mu
O okanbekar - #16
Denediniz mi? Mi Flash ile?
ProGsm ProGsm - #17
arkadaslar resette atsanız sıfırlamada ceksenız ımeıllerınız ucmaz kolay kolay elınızde umt vs gıbı donglar varsa onlarla attın ben sımdıye kadar ımeılım uctu dıyenı cok az gordum
O okanbekar - #18
arkadaslar resette atsanız sıfırlamada ceksenız ımeıllerınız ucmaz kolay kolay elınızde umt vs gıbı donglar varsa onlarla attın ben sımdıye kadar ımeılım uctu dıyenı cok az gordum
ben de mi flash ile yazılım atıp da uçan telefon görmedim ondan şaşırdım arkadaş denemiş mi de uçuyor diyor diye söylüyor dedim. :)
ProGsm ProGsm - #19
ben de mi flash ile yazılım atıp da uçan telefon görmedim ondan şaşırdım arkadaş denemiş mi de uçuyor diyor diye söylüyor dedim. :)
orasını bılemıyorum walla kus mısalı :D:D:D
Z zetec - #20
İşlemin üstüne mi flaştan endo rom flaşladım uçma falan olmadı orijinal recoveryden hard resette çektim yine duruyor sorunsuz
oghouz oghouz - #21
Note 9 larda imei yazılım atınca gidiyor buda onun gibi olabilir mi bilmiyorum diyor?
Ama note 9 mediatek sorun orda ve başka cihazın nvleri yazılıyor. X3 qualcom Yani gitmemesi lazım
volkangsm volkangsm - #22
repair işlemi nasıl gerçekletiriyoruz bootloader açık unlock tşkler
ProGsm ProGsm - #23
elınızde eft dftpro gıbı ucretlı araclar mevcutmu ?
volkangsm volkangsm - #24
elınızde eft dftpro gıbı ucretlı araclar mevcutmu ?
her ikiside mevcut.
ProGsm ProGsm - #25
12.04e dusurup atabılırsınız ustam
volkangsm volkangsm - #26
ver
12.04e dusurup atabılırsınız ustam
versiyon olarak düşürdük diyelim metamode yedek aldıgımız qcn mi yazıyo veya nası yani anlamadım
ProGsm ProGsm - #27
not 8 pro yedegı yazacaksınız hocam dırek
zilogil zilogil - #28
Hocam 2 imei de repair işlemi oluyor mu yoksa tek simmi?
ProGsm ProGsm - #29
Hocam 2 imei de repair işlemi oluyor mu yoksa tek simmi?
tek sım hocam
volkangsm volkangsm - #30
bootloader kilidi açık olması önemlimi eft dongle meta mode yazılmıyor note 8 pro yedeği
ProGsm ProGsm - #31
12.05 ıse surum dusurup yapmanız lazım
volkangsm volkangsm - #32
12.05 ıse surum dusurup yapmanız lazım
12.04 şuan üzerinde ki
ByDark ByDark - #33
12.04 şuan üzerinde ki
12.0.3 EEA romu indirirseniz port vericektir dün yaşadım bu sorunu
K kadircik - #34
linkler açılmıyor açan varmı
ByDark ByDark - #35
linkler açılmıyor açan varmı
takıldığınız yer olursa yardımcı olurum ustam
K kadircik - #36
takıldığınız yer olursa yardımcı olurum ustam
root dosyaları yokki
ByDark ByDark - #37
sanırım ilk kez repair işlemi yapıcaksınız googleden ararsanız bulursunuz root dosyalarını
K kadircik - #38
sanırım ilk kez repair işlemi yapıcaksınız googleden ararsanız bulursunuz root dosyalarını
bulsaydım yazarmıydım..?
ByDark ByDark - #39
Siz dilerseniz teamviewer id şifre atın bağlanıyım yardımcı olayım ustacım
C cecenagi - #40
arkadaşlar poco x3 vardı. unlock, root, magisk gibi adımları halledip QNC dosyasını restore ettim başarılı şekilde. fakat servis yok diyor. wifi bile çalışmıyor. efs yedeğinin alınacağını gözden kaçırdım. cmd üzerinden kod ile açılır diye düşünmüştüm. modem i resetlemenin veya efs yi düzeltmenin yolu var mı. çok sevinirim yardımcı olursanız. zor durumdayım
ofsevim ofsevim - #41
arkadaşlar poco x3 vardı. unlock, root, magisk gibi adımları halledip QNC dosyasını restore ettim başarılı şekilde. fakat servis yok diyor. wifi bile çalışmıyor. efs yedeğinin alınacağını gözden kaçırdım. cmd üzerinden kod ile açılır diye düşünmüştüm. modem i resetlemenin veya efs yi düzeltmenin yolu var mı. çok sevinirim yardımcı olursanız. zor durumdayım
Aynı durum bende de mevcut hocam. Bulabildiniz mi bişey
F flavio - #42
Onarım sonrası şebeke gelmeyen arkadaşlar, fastboot modda en son yazılımı (mesaj tarihi itibarı ile 12.5.1) yükleyin şebeke gelecektir.
Ben 12.0.7 global onarım yaptım, tekrar 12.0.7 yükledim gene şebeke gelmedi, 12.5.1 yükleyince şebeke geldi.
Modem dosyaların bütünlüğü bozuluyor diye düşünüyorum, 12.0.7 onarım yaptım, birkaç çeşit tool ile netwrok repair efes hepsini denedim yine olmamıştı. Onarım sonrası 12.5.1 yükledim şebeke sorunsuz.
K kafeinsiz - #43
Diag port açma kısmına kadar her şey sorunsuz. Portu açıp qpst programını çalıştırınca telefonun bilgisayar bağlantısı sürekli yenileniyor. Tekrar tekrar bağlanıp duruyor. Portu görüyor ama ESN yok diyor. Bu sorunu bir türkü aşamadim.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/poco-x3-nfc-imei-repair-without-box-videolu-anlatim.10868/