PolyPad 9116 HD 16 GB Versiyonu İçin Stock Rom

Yazdır

kkilicbey

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
14
1
3
merhaba. PolyPad 9116hd rom arıyorum site içerisinde bu versiyonla ilgili herhangi bir makale bulamadım yardımcı olur musunuz

kkilicbey

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
14
1
3
önerdiğiniz sitelerden birçok dosyalar indirdim. ilginiz için teşekkürler. anakart numarasından işlemci numarasına kadar her şeyi denedim lakin ya ekranın yarısı yok ya da ters ekran, ekran çizgili görüntülü falan. anakart modeli ATM7021A_98V_V1.2 . 4SHARED Siteden atm7021a yazınca gelen tüm dosyaları denedim olmadı. yardımcı olabilecek kimse var mı acaba. yada elinde bu model cihaz olup da imajı yükleyebilecek kimse.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
08502227659 Hocam bu numarayı arayın. Size bir mail adresi verecekler. Tabletin model no vs. ile mail atın bir gün içinde rom indirme adresini mail adresinize gönderirler. Forumdaki bir arkadaşa da bu şekilde yardımcı olmuştuk. Siz de deneyin. Sonuç alacağınıza inanıyorum. Sizden ricam romu temin edince lütfen forumda paylaşın. Bu sayede daha fazla insana yardımcı olmuş olacaksınız.

kkilicbey

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
14
1
3
08502227659 Hocam bu numarayı arayın. Size bir mail adresi verecekler. Tabletin model no vs. ile mail atın bir gün içinde rom indirme adresini mail adresinize gönderirler. Forumdaki bir arkadaşa da bu şekilde yardımcı olmuştuk. Siz de deneyin. Sonuç alacağınıza inanıyorum. Sizden ricam romu temin edince lütfen forumda paylaşın. Bu sayede daha fazla insana yardımcı olmuş olacaksınız.

dediğiniz numarayı aradım 4 defa. bugün dönüş yaparız dediler 1 haftadır bekliyorum. en son 3 gün önce tekrar aradım sabah erken aradım ki akşama işim hallolsun diye ama nafile dönen olmadı. polypad web sayfasından msj attım dönüş de yapılmadı. bekleyeceğiz artık ne yapalım. araya haftasonu girdi belki hafta başında atarlar. yada ben ısrarlı şekilde aramaya devam ederim. zaten bir elime geçse rom ilk işim burdan paylaşmak olur büyük ihtimalle.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
dediğiniz numarayı aradım 4 defa. bugün dönüş yaparız dediler 1 haftadır bekliyorum. en son 3 gün önce tekrar aradım sabah erken aradım ki akşama işim hallolsun diye ama nafile dönen olmadı. polypad web sayfasından msj attım dönüş de yapılmadı. bekleyeceğiz artık ne yapalım. araya haftasonu girdi belki hafta başında atarlar. yada ben ısrarlı şekilde aramaya devam ederim. zaten bir elime geçse rom ilk işim burdan paylaşmak olur büyük ihtimalle.
Hocam gerekli bilgileri bana özel mesaj olarak atar mısın? Bir de ben arayıp arkadaşlarla görüşeyim.